Per cilen makine votoni?

soni2

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

epo edhe ne çfare te bejme tjeter mos patem mundsi te ikim neper shkolla ???

une Benz votova dhe benz do ngelem edhe per shume kohe besoj
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

peugeot feline

 

ujku81

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Edhe une per Ford votoj, apo jo Ujku? /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Po, po jo per ate Ford!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Hmmm, une isha ne medyshje midis Mercedesit (e keni vene re qe ne gjithe boten i thone Mercedes, ne Shqiperi i thone Benz /pf/images/graemlins/confused.gif) dhe Roverit, makine qe me pelqen shume.
Ne votimin final ndikoi fakti qe Roveri ka falimentu aktualisht. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Mercedes-Benz /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 

Speed_11

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

MLK makin ka pas Aleksander Meksi pasi i mbaroi mandati, nje breshk te marume me targa RSh, /me qesh me lot /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Speed_11

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Une votova per Alfa Romeo meqe kam nje te tille ne perdorim deri tani /pf/images/graemlins/wink.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Tani une duhet te votoja per Land Roverin ....

[/ QUOTE ]brrrrum Lare brrrruuuuuum. mu m'qa shpirti permjes qe i kaloj afer. nuk maj men sa here kam myll syte e e kam perkedhel /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

une votoj per kete, se e parkoj ne korridor te katit te 6-te /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Per cilen makine votoni?

hahahahahahahahahahaha

une votoj per ket bomben PEUGEOT 908 RC

 

Guest
Re: Per cilen makine votoni?

Un do votoja per Ferrarin por nuk e ka emrin ne votim /pf/images/graemlins/idea.gif


 

ssssssss

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

per volkswagen votova une /pf/images/graemlins/laugh.gif.sidomos phaeton dhe touareg jane 1 /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

O po votoni per keto makina qe keni ndonje shans per t'i ngare ne dite me diell, pa "endrrat" lijani gjumit.
 
Top