Per cilen makine votoni?

HUMER

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
O po votoni per keto makina qe keni ndonje shans per t'i ngare ne dite me diell, pa "endrrat" lijani gjumit.

[/ QUOTE ] UN PER VETE KESHTU SIC THOT EBM KOM VOTU
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
O po votoni per keto makina qe keni ndonje shans per t'i ngare ne dite me diell, pa "endrrat" lijani gjumit.

[/ QUOTE ] UN PER VETE KESHTU SIC THOT EBM KOM VOTU

[/ QUOTE ]

Kurse un votoj te kunderten qe thote EBM /pf/images/graemlins/grin.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

<font color="red"> Lamborghini ... makine e rralle kjo .. and the dream goes on ....</font> /pf/images/graemlins/grin.gif

 

Punitive

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Une votova Mercedes-Benz, si mbretin e rrugeve (sidomos ato shqiptare)!
 

Caldera

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Une votoj per Audi A6 /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

Nje here i dhash dhe ja merte dhe avjonit ne autobahn...... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

juxhoxhjaj

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

nuk e di pse ndodhe kjo por asnje nga keto makina skam parre ne rruge,une po behem me njerezor dhe mendoj se makina me e mire eshte nje Jaguar i perdorur i viteve 90 cfaredolloj modeli rendesi ka marka Jaguar por edhe cmimi eshte teper i lire
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/crazy.gif


/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/crazy.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Per cilen makine votoni?

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body"> Opel
0 0%
Renault
0 0%
Citroen
0 0%
Rover
0 0%
Honda
0 0%
Chevrolet
0 0%
</div></div>
/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shocked.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif
asnje vote per kto markat?!

audi TT /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Se di pse por k'to kohet e funit nje Range Rover m'esht bo obsesion, m'pelqejn jashte mase. Ne nentor u bo tek piramida nje panair, c'te shifsheee...me t'ik truni venit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cool.gif lloj-llojshmeri
Rangers-ash, nga me t'bukrit. (kishte dhe makina t'tjera t'bukra nuk e perjashtoj)

 

TheWanderer

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Makine, vetem nje eshte, te tjerat jane kerre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

 

Piccolina

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

mmmmmmmm, ai Range Roveri, edhe mua me pelqen. Ia kam marre njehere nje te tille xhiro nje shokut te babit, dhe wow!!!
 
Top