OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Albanian_Hottie

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

ishte ajo qesja e rend pranej..
/pf/images/graemlins/laugh.gif rri tani se Olti eshte cun serioz mjaft u talle
 

eros111

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

ej shife te avatari im...po ja bente ashtu me gishtin, prandaaaaj... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Albanian_Hottie

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

heee, mos me thuj qe e njef ne ti Oltin /pf/images/graemlins/laugh.gif

(une mrena temes jam e?)
 

eros111

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

e njof mi, po nga larg /pf/images/graemlins/laugh.gif
ec se ta prezantoj une ne vere /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Albanian_Hottie

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

prit i her direkt ky ec ne ver sikur erdha un gja me verte..nga sa larg e njef ti i her ta dim?
(ne sqaroje pak me kilometra apo milje) /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Albanian_Hottie

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

ore mos mi bej bisht pytjes. /pf/images/graemlins/tongue.gif
sjam tu i hyp skafit un se e ke pa ti i her tu kalu rruges
 

rozart

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

me oltin kemi qene nja dy jave per provat e nje spektakli ne vere dhe te them te drejten mu duk tip menefrego.te gjithe rrinim bashke gjate pushimit ndersa ai shkonte rrinte vetem,as te pershendeste,qe kujt i plasi,por do te them simpatik eshte por si njeri s'eshte gje.
 

viol

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Duhet ta njofesh tamam Oltin para se te japesh gjykimin se ca personi eshte.
OLti eshte tip qe nuk hapet shume me njerezit pa i njoftur, dhe vallaj e ka shume mire se bota ka lloje lloje robsh dhe si ben dot besim te gjitheve aq me teper qe ne ne shqiperi kemi manine te bejme shume thashetheme.
Eshte njeri shume i mire dhe qe te bindesh duhet ta njohesh me gjate se 2 javet e nje spektakli.
Ciao
 

lester diamond

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga rejb:
[qb] me oltin kemi qene nja dy jave per provat e nje spektakli ne vere dhe te them te drejten mu duk tip menefrego.te gjithe rrinim bashke gjate pushimit ndersa ai shkonte rrinte vetem,as te pershendeste,qe kujt i plasi,por do te them simpatik eshte por si njeri s'eshte gje. [/qb]
Ke te drejte,dako! Tani,mesa e kom njoft ene une ai rob ma mbushi menjen se duhet te thote shyqyr qe o cun i bukur,se perndryshe do njelte perhere me gisht n'goje.Ai o cun mamaje,i ndrydhur,i ndrojtur,trap,s'di me lidh 2 llafe.Rri me ca goca qe jon,si me thon,jo fort interesante.Me Olti Xhezon jan si puna e tenxheres qe gjeti kapakun qe i pershtatet!
 

eros111

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga fififutja:
[qb] Duhet ta njofesh tamam Oltin para se te japesh gjykimin se ca personi eshte.
OLti eshte tip qe nuk hapet shume me njerezit pa i njoftur, dhe vallaj e ka shume mire se bota ka lloje lloje robsh dhe si ben dot besim te gjitheve aq me teper qe ne ne shqiperi kemi manine te bejme shume thashetheme.
Eshte njeri shume i mire dhe qe te bindesh duhet ta njohesh me gjate se 2 javet e nje spektakli.
Ciao [/qb]
sa e vdekme qenke per oltin ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

rozart

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga fififutja:
[qb] Duhet ta njofesh tamam Oltin para se te japesh gjykimin se ca personi eshte.
OLti eshte tip qe nuk hapet shume me njerezit pa i njoftur, dhe vallaj e ka shume mire se bota ka lloje lloje robsh dhe si ben dot besim te gjitheve aq me teper qe ne ne shqiperi kemi manine te bejme shume thashetheme.
Eshte njeri shume i mire dhe qe te bindesh duhet ta njohesh me gjate se 2 javet e nje spektakli.
Ciao [/qb]
mund te kesh te drejte.por me njerezit qe punon 2 jave ne nje vend besoj se nje 'mirdita' apo 'sia ia kaloni'mund te thuhet(duhet).dhe kur hanim dreke ai ulej vetem(patjeter per te shmangur thasheshemet besoj). po kujt i behet vone se edhe david bechkam sdo sillej keshtu.
 

xhoni

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga rejb:
[qb] mendjemadh apo loqe? loqe me duket [/qb]
:lol: :lol:
Te ngel hatri sikur ne vend te" l" te vija nje "k" ?
 

viol

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga rejb:
[qb]
Fillimisht postuar nga fififutja:
[qb] Duhet ta njofesh tamam Oltin para se te japesh gjykimin se ca personi eshte.
OLti eshte tip qe nuk hapet shume me njerezit pa i njoftur, dhe vallaj e ka shume mire se bota ka lloje lloje robsh dhe si ben dot besim te gjitheve aq me teper qe ne ne shqiperi kemi manine te bejme shume thashetheme.
Eshte njeri shume i mire dhe qe te bindesh duhet ta njohesh me gjate se 2 javet e nje spektakli.
Ciao [/qb]
mund te kesh te drejte.por me njerezit qe punon 2 jave ne nje vend besoj se nje 'mirdita' apo 'sia ia kaloni'mund te thuhet(duhet).dhe kur hanim dreke ai ulej vetem(patjeter per te shmangur thasheshemet besoj). po kujt i behet vone se edhe david bechkam sdo sillej keshtu. [/qb][/QUOTe

besoj se nnuk mund ta dish se si do sillej david beckham, megjithate sejcili ka menyren e tij te reaguarit.

PS: per cilin spektakel e ke fjalen?
 
Top