OLTI XHEZO: mr albania me i mire

albavina

Primus registratum
OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Nuk mendoni edhe ju qe deri tani, mr albania me i mire eshte Olti Xhezo?! pervec bukurise eshte edhe nje person :thumbsup:
 

viol

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

TE JAP SHUME TE DREJTE ALBAVINA, ESHTE NJERI MBI TE GJITHA SHUME I MIRE DHE JO SI SHUMICA E MODELEVE QE JANE TUCA NGA TRUTE. ESHTE I BUKUR, I MATUR NE BISEDA, INTELIGJENT, I DURUAR? MIQESOR.....TE GJITHQ CILESITE E MIRA I KA TE PERMBLEDHURA NE VET VETE.

NJEREZIT NE SHQIPERI KANE NE GJAK TE THONE FJALE LART E POSHTE PER TE TJERET. QOFTE NGA XHELOZIA APO CDO LLOJ ARSYE TJETER PRANDAJ DHE BESOJ SE DO KETE TE TJERE QE DO I PERGJIGJEN KESAJ TEME PER MIRE APO PER KEQ NE LIDHJE ME OLTIN POR MUND TE THONE CTE DONE :

OLTI ESHTE ME I MIRI :thumbsup:

CIAO TE GJITHEVE
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga fififutja:
[qb] TE JAP SHUME TE DREJTE ALBAVINA, ESHTE NJERI MBI TE GJITHA SHUME I MIRE DHE JO SI SHUMICA E MODELEVE QE JANE TUCA NGA TRUTE. ESHTE I BUKUR, I MATUR NE BISEDA, INTELIGJENT, I DURUAR? MIQESOR.....TE GJITHQ CILESITE E MIRA I KA TE PERMBLEDHURA NE VET VETE.

NJEREZIT NE SHQIPERI KANE NE GJAK TE THONE FJALE LART E POSHTE PER TE TJERET. QOFTE NGA XHELOZIA APO CDO LLOJ ARSYE TJETER PRANDAJ DHE BESOJ SE DO KETE TE TJERE QE DO I PERGJIGJEN KESAJ TEME PER MIRE APO PER KEQ NE LIDHJE ME OLTIN POR MUND TE THONE CTE DONE :

OLTI ESHTE ME I MIRI :thumbsup:

CIAO TE GJITHEVE [/qb]
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

crendesi ka cthone te tjeret kur nje person
eshte i mire eshte! mendoj se olti i ploteson te gjitha ato qe the ti /pf/images/graemlins/smile.gif
 

SkErDi

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Po Olti mund te jete me mend ... ne krahasim me te tjeret. Por me falni qe ju pyes : Nga e dini ju kete ? se mos me thoni nga TV se vetem atje qe s'tregon se ka tru. Nuk tregon ne fakt as qe s'ka ... por qe ka jo e jo njehere. Per prezantues nuk ben. Se ne shqiperi po te jesh Miss ose Mister mund te behesh per 1 jave prezentator , aktor , sportist , berber , mjek , .... cfare s'behesh.
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga SkErDi:
[qb] Po Olti mund te jete me mend ... ne krahasim me te tjeret. Por me falni qe ju pyes : Nga e dini ju kete ? se mos me thoni nga TV se vetem atje qe s'tregon se ka tru. Nuk tregon ne fakt as qe s'ka ... por qe ka jo e jo njehere. Per prezantues nuk ben. Se ne shqiperi po te jesh Miss ose Mister mund te behesh per 1 jave prezentator , aktor , sportist , berber , mjek , .... cfare s'behesh. [/qb]
jo jo nga tv edhe sepse kur eshte perpara telekamerave nuk flet shume ose fare! po flas per jashte tv
 

SkErDi

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

[/QUOTE]jo jo nga tv edhe sepse kur eshte perpara telekamerave nuk flet shume ose fare! po flas per jashte tv [/QB][/QUOTE]

Aha .. ok. Per jashte TV-se dhe ne jeten e perditshme te flasin shoket e miqete e tij, dmth ata qe e njohin. Ata qe s'e njohin nga afer detyrimisht do te flasin per ate qe shohin ne TV. Flm. per vemendjen. shikim te kendshem te programit ne vazhdim. :lol: :lol:
 

qeshem

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

skeee fansi i mister-it ti ore :eek: :eek: shko ore te misset se le nam ... :tipsy:

xhezo personazh interesant duket me aq pak sa eshte prezantuar sigurisht...
 

esmerina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Iren ...lexoje mire njehere cfare ka shkruar Skerdi pastaj vendos nese eshte apo jo fans i Oltit... :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

SkErDi

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

moj Iren. Une nuk po flas per Mister Xhezon ... por po flas si person ne jeten reale. Se po te jete fjala qe cunat s'duhet te shkruajne per personazhe meshkuj, i bie me shkrujt ne shume pak tema. Pastaj kur hyra ketu , nuk me pyeti gje : Jeni M apo F ? /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif . Nejse, po te pashe ne ndonje teme qe flet per ndonje personazh femer, ta tregoj une qejfin ty :eek: :eek: :eek: . Ciao !
S.
P.S. Nga misset s'kam pune se na rref gruja. :goofy: :goofy: :goofy:
 

crazy

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

eshte i mire dreqi,po ne ta enderrojme se nuk na e le njeri.po prape shpresa eshte e fundit qe vdes. :thumbsup:
 

assassino26

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] eshte i mire dreqi,po ne ta enderrojme se nuk na e le njeri.po prape shpresa eshte e fundit qe vdes. :thumbsup: [/qb]
Si mi goce s'ta leka njeri ty :eek: PO e boj une zemren gur edhe s'po ta prish qeifin,po ta lej 1 here /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga PESHKATARI27:
[qb]
Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] eshte i mire dreqi,po ne ta enderrojme se nuk na e le njeri.po prape shpresa eshte e fundit qe vdes. :thumbsup: [/qb]
Si mi goce s'ta leka njeri ty :eek: PO e boj une zemren gur edhe s'po ta prish qeifin,po ta lej 1 here /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
pa ofendim peshkatari por olti eshte me te vertete shume i mire dhe jane pak si ai /pf/images/graemlins/laugh.gif

e_vogla çdo gje eshte e mundur /pf/images/graemlins/wink.gif
 

the gimp

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Mos ti njeli hatri nai vogelusheje,po Olti Xhezo eshte nje tip i ndrojtur,introvers,i ndrydhur.Ai te thote shyqyr qe natyra e ka bo terheqes fizikisht per syte femerore e mund te lejoje gocat e Albforumit te fantazojne mbi cilesite qe nuk ka.Perndryshe do ishte ku thrret qameti.Ai si person osht rob kot,dangall.Ju pelqe disa femrave,sepse duke qene i ndrojtur(lexo:trap)ofron njefare sigurie,ne kuptimin qe s'tradhton kollaj.Atit po s'i propozun te tjeret njel ne ven numur:confused:lti Xhezo po te ishte cun tamom rrite dhe kapte cikat me yll te Tirones.Ai me ato duhet ta kishte venin.
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga the gimp:
[qb] Mos ti njeli hatri nai vogelusheje,po Olti Xhezo eshte nje tip i ndrojtur,introvers,i ndrydhur.Ai te thote shyqyr qe natyra e ka bo terheqes fizikisht per syte femerore e mund te lejoje gocat e Albforumit te fantazojne mbi cilesite qe nuk ka.Perndryshe do ishte ku thrret qameti.Ai si person osht rob kot,dangall.Ju pelqe disa femrave,sepse duke qene i ndrojtur(lexo:trap)ofron njefare sigurie,ne kuptimin qe s'tradhton kollaj.Atit po s'i propozun te tjeret njel ne ven numur:confused:lti Xhezo po te ishte cun tamom rrite dhe kapte cikat me yll te Tirones.Ai me ato duhet ta kishte venin. [/qb]
trap qenke ti lal!!! me fal qe ta them
 

Laura16

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Kush ka inat le te flasi e ta shaje Oltin!Ai eshte yllll lol...bashkohem me mendimet e atyre gocave.....ai eshte perfekt...gjithcka qe kerkon nje femer tek nje mashkull!!!!!1
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga sexy_sweet_baby:
[qb] Kush ka inat le te flasi e ta shaje Oltin!Ai eshte yllll lol...bashkohem me mendimet e atyre gocave.....ai eshte perfekt...gjithcka qe kerkon nje femer tek nje mashkull!!!!!1 [/qb]
:thumbsup: dhe nuk eshte trap si thane,aspak!!!
 

the gimp

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga the gimp:
[qb] Mos ti njeli hatri nai vogelusheje,po Olti Xhezo eshte nje tip i ndrojtur,introvers,i ndrydhur.Ai te thote shyqyr qe natyra e ka bo terheqes fizikisht per syte femerore e mund te lejoje gocat e Albforumit te fantazojne mbi cilesite qe nuk ka.Perndryshe do ishte ku thrret qameti.Ai si person osht rob kot,dangall.Ju pelqe disa femrave,sepse duke qene i ndrojtur(lexo:trap)ofron njefare sigurie,ne kuptimin qe s'tradhton kollaj.Atit po s'i propozun te tjeret njel ne ven numur:confused:lti Xhezo po te ishte cun tamom rrite dhe kapte cikat me yll te Tirones.Ai me ato duhet ta kishte venin. [/qb]
trap qenke ti lal!!! me fal qe ta them [/qb]
Pse te djeg ty mi gaxhie! Olti Xhezo osht toc kuklle,rob fallco,etj.Une di ca them,po ti mi vogelushe s'ke faj.Meqe t'pelqeka kaq shume hike e kape ate dangallin! Per ate mund te thuhet tamom qe m'thuj me cin rri,te t'them kush je e sa vle!
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga the pimp:
[qb]
Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga the gimp:
[qb] Mos ti njeli hatri nai vogelusheje,po Olti Xhezo eshte nje tip i ndrojtur,introvers,i ndrydhur.Ai te thote shyqyr qe natyra e ka bo terheqes fizikisht per syte femerore e mund te lejoje gocat e Albforumit te fantazojne mbi cilesite qe nuk ka.Perndryshe do ishte ku thrret qameti.Ai si person osht rob kot,dangall.Ju pelqe disa femrave,sepse duke qene i ndrojtur(lexo:trap)ofron njefare sigurie,ne kuptimin qe s'tradhton kollaj.Atit po s'i propozun te tjeret njel ne ven numur:confused:lti Xhezo po te ishte cun tamom rrite dhe kapte cikat me yll te Tirones.Ai me ato duhet ta kishte venin. [/qb]
trap qenke ti lal!!! me fal qe ta them [/qb]
Pse te djeg ty mi gaxhie! Olti Xhezo osht toc kuklle,rob fallco,etj.Une di ca them,po ti mi vogelushe s'ke faj.Meqe t'pelqeka kaq shume hike e kape ate dangallin! Per ate mund te thuhet tamom qe m'thuj me cin rri,te t'them kush je e sa vle! [/qb]
:mad: gaxhie i thua asaj qe ke ne shtepi dhe jo mua e more vesh??e mora thuaj!!!
nqs ste pelqen tema mos ti ishe pergjigjur!!!
mire e the vete me thuaj me ke rri te te them kush je!dukesh kush je ti dhe duken ato me ke rri!!!!!
 

the gimp

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Shnet,mi shkabe! U trashegofshi ti dhe Olta,kshu Olti,ene me i tufe me cerra! Boi t'fala Oltes,mi Albavina!
 

the gimp

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga albavina:

nqs ste pelqen tema mos ti ishe pergjigjur!!!

Une ju pergjigja,sepse m'pelqe t'i ngacmoj robt! (I enjoy busting people's ba*lls!)
 
Top