Makina e endrrave tuaja!

shqiptari87

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Shiraz :wub: , deri sa ta blej une (me leket e mia dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif ) do kete dal versjoni cabriolet, dhe s'do kemi me problem kembet, por koken /pf/images/graemlins/laugh.gif

:wave:

p.s. kurse ersin do ta lejme mbrapa /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Erind

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

Posi jo mi lal. Do jemi te tre deshmitaret e motos "Te bashkuar kunder te shemtuarit". :wink:
 

Diddy19

Su@mi
Re: Makina e endrrave tuaja!

Kete do doja une PORSCHE CARRERA GT


ç'eshte nje makine si kjo per nje studente si une?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Makina e endrrave tuaja!

Ose ose ,meqe kjo e fundit asht vetem anderr per mu,s do me vite keq sikur te kisha nje AUDI TT si kjo ketu

 

@d@

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

U be ketu para nje jave nje ankand / paraqitje e makinave dhe motrorave te vjetra dhe te reja ,tipi sportiv.... Te gjitha keto lloj qe keni postuar ju ketu ishin ne qytet :cry: Zot ca te shikojjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeee Aty kuptova sa te pasuar jane keta dhe sa shume do desha ti hypja nje here nje makine te tille :wub: :shrug:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga SHIRAZ:
[qb]

kjo eshte e preferuara e :wub: [/qb]
Shif shif Krushku dashka maqine hollivudiane /pf/images/graemlins/laugh.gif

Thuj e zeza o ma a bukur se kur i lujn rrotat si mrapsht i shkelqejne me shume se bo kontrast /pf/images/graemlins/laugh.gif

Mire mire krushqia /pf/images/graemlins/smile.gif :kiss:
 

Guest
Re: Makina e endrrave tuaja!Porsche Carrera (Makine endrash) :wub:Mazda - Mx5 (Makine realiteti)
 

Guest
Re: Makina e endrrave tuaja!

Per endra flitet ketu o Navajo..
(lejohet c´te duash..)
Po emrat e makinave,si morem vesh.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Fantazia*:
[qb] Per endra flitet ketu o Navajo..
(lejohet c´te duash..)
Po emrat e makinave,si morem vesh.. /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Sa e thelle kjo vajza ne ceksine e saj...

emrat???
Mira, Eva, Lavdie, Burbuqe, Lefterie, Qamile, Sabrie,etj etj...
 
Top