Law society - klubi na bashkoi ligji

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

:kiss:
mos me thuj qe perton per skithin... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

un pertoj baahhh! sjam fare egoist dhe marr kenaqesi me teper nga kenaqesia jote se se nga imja :kiss: .

ps. ket skith turp nder se kom nigju noiher :confused: Mos esht skic mi qe i themi neve kur e bo nga anash :goofy: ?
 

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Aha...Diku po me zhgenjen ... :rolleyes: une do te te mesoj skithin ty reeeee... /pf/images/graemlins/laugh.gif
Hej belaaaa merru edhe me 18 vjecaret tashi... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Cuno , isha tu fol per te fjetmen une , jo per gjo tjeter... /pf/images/graemlins/blush.gif
 

eros111

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb]
Hej belaaaa merru edhe me 18 vjecaret tashi... /pf/images/graemlins/laugh.gif
[/qb]
ej po i ke mbush 18 se mos na e kap ligji dickun /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Akoma jo... /pf/images/graemlins/laugh.gif , po edhe sikur , e gjej menyren qe ta kapi ligji.... /pf/images/graemlins/tongue.gif

Kot s`kemi shoqeri avokatesh ne ketu....

Ku osht Diku, meqe ra fjala, s`osht pa mo... c`me gjet belaja, kom me bo essayn per ne 5 pasdite... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb] Aha...Diku po me zhgenjen ... :rolleyes: une do te te mesoj skithin ty reeeee... /pf/images/graemlins/laugh.gif
Hej belaaaa merru edhe me 18 vjecaret tashi... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Cuno , isha tu fol per te fjetmen une , jo per gjo tjeter... /pf/images/graemlins/blush.gif [/qb]
te zhgenjeja per SKICIN do prekesha pak ne seder (te siguroj se do kenaqesh /pf/images/graemlins/laugh.gif ) po per skithin?
what the hell is this word i dont know it :confused: ?
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb] Akoma jo... /pf/images/graemlins/laugh.gif , po edhe sikur , e gjej menyren qe ta kapi ligji.... /pf/images/graemlins/tongue.gif

Kot s`kemi shoqeri avokatesh ne ketu....

Ku osht Diku, meqe ra fjala, s`osht pa mo... c`me gjet belaja, kom me bo essayn per ne 5 pasdite... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ti me fton mua per kafe dhe une e marr per tjeter gje. Ktu po me kap ligji :goofy:

Meqe ra fjala /pf/images/graemlins/frown.gif ? Im the talkin point /pf/images/graemlins/tongue.gif

ktu jom per ty zemra :kiss:
 

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Eh shyqyr... :kiss:
diku , une s`kam fjalor shqip shqip me vete qe me te thone cfare don me thone Skith , po te siguroj qe ekziston... /pf/images/graemlins/wink.gif , me vjen keq qe ti s`do e zbulosh dot... :goofy:
 

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb]
ti me fton mua per kafe dhe une e marr per tjeter gje. Ktu po me kap ligji :goofy:

[/qb]
Aha e pamundur qe une te te ftoj ty zemra... :tipsy:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

ti do te thuash qe un skam nevoj per ftese se jam welcomed any time any place, dhe cfar bej deri tani xhanem qe nuk kam ardh kur ti po me pret qe prej kaq kohesh :kiss:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb] Eh shyqyr... :kiss:
diku , une s`kam fjalor shqip shqip me vete qe me te thone cfare don me thone Skith , po te siguroj qe ekziston... /pf/images/graemlins/wink.gif , me vjen keq qe ti s`do e zbulosh dot... :goofy: [/qb][/QUOTE

mqse qeka llaf per gjumin ma thuj kur te flem bashke :kiss:
 

eros111

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

boni skithe ju boni... /pf/images/graemlins/wink.gif
ej cfare behet andej nga ju mer? i late adoleshentat te virgjer me kete ligjin e ri qe nxorret /pf/images/graemlins/laugh.gif shqyqyr qe sjena me 16 vjec thuaj :thumbsup:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Eh mer daj, ska me skith kaq e pati, vate.. u ndame... me la... ske ci ben, kshu ma bejn gjithmon dhe mire ma bejn... kur ste duan ste duan dhe pike

si o kjo puna e ligjit qe spaskam marre vesh gje una se kto gjona na interesojn se kto 16 vjecaret ngjajn si 20, sdona me perfundu burgjeve :devil:
 

eros111

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

amon se femer eshte ajo i ndryshon mendja prape /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Zotrote , shko ngushello shokun , mos u merr me mua... /pf/images/graemlins/tongue.gif

Diku, cer ke re ... s`e kom lone akoma shoqerine e avokateve... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eros111

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb] Zotrote , shko ngushello shokun , mos u merr me mua... /pf/images/graemlins/tongue.gif

[/qb]
:goofy: :goofy:
 

Goca

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

Po ndjej ca hapa ne forum... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eros111

Primus registratum
Re: Law society - klubi na bashkoi ligji

hahaha o penele...
lepurush o tapalush /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top