Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Princesha

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

aman lover mos i kerko pinkut me pershkru vedin, se t'hedh prej karriget a pullazit a ku t'jesh direkt e n'tok

kujdes /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
ke pershkrujt krejt rozen me kete shkrim /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

e poshter /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

shkodranlover

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

O Roz, pinku ja pergjigj temes, ti jo me duket.

Na e thuj per te miren e tanve. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

perkthim,
ma thuj se dua ta di per kulture te pergjitheshme personale..se ku i dihet noj here edhe mund te ashtu ...me ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

popkin

Forumium praecox
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

zakonisht veshet po sikure tekem pire tegjitha
 

AnaBlue

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Gishtat e kembeve /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Auuu AnaBlue :D
 
Last edited:

Nobis

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

hmmm...sa pyetje te veshtira vendosni dhe ju o cuna... /pf/images/graemlins/laugh.gif
kjo eshte teme...per here te pare detyrohem te pranoj se me pelqen me shume gjoksi tek partnerja sesa ndo1 pjese tjeter /pf/images/graemlins/lol.gif
 

AnaBlue

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Auuu AnaBlue, ju dashka atij mos me harru thojt pa pre /pf/images/graemlins/laugh.gif
me pelqen pamja e fetyres qe merr gjat interpretimit te rolit fisnik /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]
Une e kisha se kur me puthin gishtat e kembeve nji nga nji dhe jo se du ti puth njeriut. Po tani me shkon? /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

hahahhahahahhaha /pf/images/graemlins/lol.gif

dmth edhe ******** ** ** *** ** * *** /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

popkin

Forumium praecox
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

hahahhaa kuska leshe
........................................
nimoj pake pinkparadise
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

ja e shef, edhe me dasht me me nimu, ndihmon keq /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Sa kuptohesh ti me kete Pompkin pink /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Po te gjithe dihen nga eksitohen, apo ktu po flitet per ato qe jan ekstra /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Impuls ti je prononcu, apo ke turp, hajd ma thuaj te veshi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

me ta thon ty ke vashi eshte si me e dergu si news letter ke çdo mail box /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Po pse ke veshi ke veshi iher, si duke u fsheh, o me ze te larte, e pakta duke peshperit po sy ne sy qe ta boj efektin tamam /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Beje atehere /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

fillon nje afsh hmmm nga pak kur fillon dhe puth...lepin
tek kerthiza....
por kur ti vazhdon..vazhdon gjithmone e per me poshte termometri nuk mbahet me
temperatura eshte ne maximum dhe eksitimi arrin piken kulmore ....
kulmi arrin kur ti fillon dhe kenaq tekat e mija
atehere, dhe une e ndjej veten burre!!!
 
Top