Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

kujdes ti ore se mos na *ashtuhesh* ne af /pf/images/graemlins/lol.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

/pf/images/graemlins/lol.gif *ashtuhesh* /pf/images/graemlins/lol.gif

o mixerje thjesht ju pergjigja pytjes /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

joetisti_

Locus omnem
Po ajo shoqja jote,cilen pjese kishte se i kam bere ignore,dhe nuk ja lexoj dot,por po me gerryen kurioziteti?;):p:D
po foton e profilit ia sheh? S'ta them dot se ajo na akuzon per personalizim teme. Me ka futur friken. Eshte e mire por seksin sado qe thote ndryshe, e urren.

Po ti pse s'e ke dhene mendimin tend?
 

Balahk

Locus omnem
po foton e profilit ia sheh? S'ta them dot se ajo na akuzon per personalizim teme. Me ka futur friken. Eshte e mire por seksin sado qe thote ndryshe, e urren.

Po ti pse s'e ke dhene mendimin tend?
Nuk shoh gje hic,ma merr mendja qe do jete ndonje foto eksituese :D :D

Puthjet ne qaf me cmendin :p
 

bobo

marksist-enverist
thami..., tani e kuptoj perse e puthmja ka evoluar ke e lepirja me maj tgjuhes!-thjesht prinzipi i reduktimi: nga 2 buze, perdor nje gjuhe!
 
Top