Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

AnaBlue

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Shyqyr ka ikur koha qe putheshin zonjat/zonjushta ne duar se keq do e kishe punen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

ados pytja esht kur ju puthin dhe jo kur puth /pf/images/graemlins/laugh.gif
Mua ke qafa , ke gjoksi, me poshte , me poshte....
 

bob

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

veeeeeeeeeeshiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

shkodranlover

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Ne faqe por me llape. /pf/images/graemlins/cooli.gif

Pervec kesaj edhe fryma, ose afshi. /pf/images/graemlins/cooli.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

hahahah /pf/images/graemlins/lol.gif me te lepi faqen dikush ti eksitohesh eeeee ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Poshte veshit dhe qafa.
 

shkodranlover

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
hahahah /pf/images/graemlins/lol.gif me te lepi faqen dikush ti eksitohesh eeeee ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Po, dhe them se eshte dicka qe mund ta besh veshur. Po jo thjesht me e lepi si e lepin qeni, duhet te shoqerohet me inteligjence. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Poshte veshit dhe qafa.

[/ QUOTE ]

Prandaj kur arrin ke qafa kjo ke avatarit thu stop ti, fillon me u nderliku situata /pf/images/graemlins/laugh.gif no more per publikun
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

yeah Impuls /pf/images/graemlins/wub.gif
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Shyqyr ka ikur koha qe putheshin zonjat/zonjushat ne duar se keq do e kishe punen /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Gjynof qe ka ik... /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
hahahah /pf/images/graemlins/lol.gif me te lepi faqen dikush ti eksitohesh eeeee ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Po, dhe them se eshte dicka qe mund ta besh veshur. Po jo thjesht me e lepi si e lepin qeni, duhet te shoqerohet me inteligjence. /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

opopopooo knej me permend lepimjen manej thu jo me inteligjence, ku ka inteligjence aty llapa i kintal pshtym /pf/images/graemlins/lol.gif
 

shkodranlover

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

/pf/images/graemlins/lol.gif

Po mire pra, jo puthje inteligjente por nga vajza inteligjente qe puthin me egersi, me kafshata me te hedh faqen ne toke.

Se keshtu me pelqen... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

ke pershkrujt krejt rozen me kete shkrim /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

shkodranlover

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Ashtu?? Pa dashje, te betohem. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Po ty si me te pershkru. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

eeeehhhhhhh e fillove me ate, mbaroje me ate /pf/images/graemlins/laugh.gif

(un, e pa harrushme /pf/images/graemlins/laugh.gif )
 

shkodranlover

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me

Jo jo une i harroj pink, gjej nje tjeter fjale... /pf/images/graemlins/laugh.gif


Sa per kulture te pergjithshme e kam. /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top