Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

elvis

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Per mua kenaqesi me e madhe eshte kur puthi nje vajze ne mese te kembeve dhe nga mbrapa, ngadale dhe kohe te gjate. Me pelqene te perdori mjaltin apo akulloren ne keto raste.Akti final zgjate me teper pas kesaj.
 

roald

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Fillimisht postuar nga korcarja bukuroshe:
[qb] lets go jepni mendime [/qb]
un do te doja te dija me pare mendimin tat!!
pastaj te them dhe timin!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Ideali

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Ka vajza qe kudo qe te me puthin,s'me eksitojne.
Pra dua te them qe kur e do nje person apo edhe thjesht te pelqen,mund te eksitohesh nga puthje te "drejtuara" ne pjese te ndryshme te trupit(qafe,bark,kofshe etj).
Sipas pyetjes tende nuk behet fjale thjesht per puthjen por per Lepirje.Apo e kam gabim?
Mua me pelqen te prek pjesen e mesit te nje femre,rrezet e kofsheve si dhe qafen,pa harruar gjinjte.
Ciao!
 

mostro

Putraku
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

mengen e kemishes kthyer lehte te brryli i krahut...e kom fiksim /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

elvis

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Lebeati qka po flete more! Puthjet apo lepirjet nuk jane e njejta gje, si te thoni keto jane te perbashketa, nuk munde te ndahen. A nuk lepini kur te puthni? nuk e perdorni gjuhen kur putheni apo jo?
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

veshi!
 

Ela_001

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Tek qafa, pjesa pas veshit :rolleyes: :rolleyes:
 

adelajda

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

puthja eshte gjeja e pare qe te terheq tek nje njeri dhe ne cdo vend te trupit qe mund te puthesh te terheq keshtu qe cdo vend te eksiton>
my opinion
 

cuddle_girl

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Kurse mua me pelqen pjesa e kurrizit dhe kerthiza per te tjerat (mes e lart flas) kot qe lodhen.LOL /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Po mos ja thuj kaq thate mi, se i pezmatove te shkretet...
 

FALKO

Forumium maestatis
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

S'ka gje me te lezetshme se kur ta marrin me llape veshin . :lol:
 

olti

Neo
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Se mbaj mend /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
 

naqja

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

veshi......................mesa di un
 

Kur me Kafshon te Gervish

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Fillimisht postuar nga FALKO:
[qb] S'ka gje me te lezetshme se kur ta marrin me llape veshin . :lol: [/qb]
<ul type="square">
[*]hmmmmmmmmmm /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif ska me lezet lezet gjith lezet /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
[/list]
 

I love new york

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Se mbaj mend /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy: [/qb]
po pse o Neo ke shume kohe pa e praktikuar :smash: :smash: :kiss:
 

Dua

Primus registratum
Re: Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Pjeset ku mbajne ere mashkulli.

...nga Dua
 
Top