Deshira juaj ne kete moment?

Eni_883

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te iki nga puna e te shkoj ne plazh. Eshte dite fantastike per plazh ketu ne South Florida /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

assassino26

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira ime me e madhe eshte qe te maje koha e mire neser edhe te mos fryje ere se du me shku per peshk
 

Guest
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Assassino:
[qb] Deshira ime me e madhe eshte qe te maje koha e mire neser edhe te mos fryje ere se du me shku per peshk [/qb]
Assassino mire une po bashkohem me deshiren tende por me nje kusht vellai.do me me ftu per darke ne te hame peshk me vere te bardhe.dhe ne fund nga nje teke me eks vetem.ok buddy?
 

ardita

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime me e madhe ne kete moment eshte qe i fejuari im te behej me dokumenta sa me shpejt. ehhhh...... sa e veshtire!!!!!! :confused:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira ime ne ket moment eshte qe Turi te shkoje neser sagllam ne Oslo. Mos na qelloje noi fortun dhe na bie avioni /pf/images/graemlins/blush.gif jo per noi gjo. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

roald

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

:eek: :eek: graemlins/unsure.gif mua me kan vjellur krevatin dhe kam me shum se 24 ore pa gjum....keshtuqe nuk me vjen deshir tjeter ne kete moment veçse( dua krevatin time ) :eek: :eek: graemlins/unsure.gif
 
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime tani?
Te shkoj te ha,se nuk kam ngren as dreken dhe mbrova per te ngrene.
Putana Eva 5 ora.
ika.
 

edda

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Ne keto momente dua nje akullore te madhe me profiterols dhe me shume çokollate. Kam frigon bosh graemlins/help.gif
 

Bora*

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

sikur ta kisha aq te gjate gjuhen sa te arrinte te cikte dhemballen qe te dhemb TY.
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira ime ne kete moment eshte qe te shoh avatarin tim...sepse ka nje kohe qe nuk e kam pare!!! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

TEA

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime e modhe eshte qe te kaloj kjo m"t monotnie se na çmeni graemlins/mad-.gif :smash: :smash:
 

I love new york

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime tani eshte te kap Putrakun per veshesh. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ok ok mos gjuj :smash: me perkedheli e kisha fjalen.
 

tirana

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Lene Putrakun se sot si hy n'pun as dreqit, u ka bo si peshk i zim... grip i modh knej!!

Presim komposto per okazionin!!
Familja
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Majmuni Hirko:
[qb] Lene Putrakun se sot si hy n'pun as dreqit, u ka bo si peshk i zim... grip i modh knej!!

Presim komposto per okazionin!!
Familja [/qb]
Lalo, deshira individuale - jo familjare !!!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

tirana

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Isabelle:
[qb]
..Lalo, deshira individuale - jo familjare !!!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Boll ma lexove vargun e fundit te firmes!! graemlins/biggrin-.gif graemlins/biggrin-.gif :smash:
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Majmuni Hirko:
[qb] Boll ma lexove vargun e fundit te firmes!! graemlins/biggrin-.gif graemlins/biggrin-.gif :smash: [/qb]
... jo desha vetem me i dhon nji si biçim pergjigje pytjes se vargut te fundit... graemlins/rolleyes-.gif

graemlins/biggrin-.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Jo e niva si per detyre me tu pergjigj...

 
Top