Deshira juaj ne kete moment?

Shqiptarja

Primus registratum
Deshira juaj ne kete moment?

Pra, te nderuar miq cila eshte deshira juaj e momentit?!

Deshira ime e momentit eshte qe te ndalej bora i çik se po bie pak si shume,.... /pf/images/graemlins/smile.gif ..por,sikur te varej nga une..!!!
 

jona20

big bum bam...
Re: Deshira juaj ne kete moment?

ne keto momente do te doja te me bente dikush dreken gati...une pertoj /pf/images/graemlins/blush.gif
 

METALLICA

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Do te doja "po te ishte koha ne doren time" te isha si para kater vjetesh me shoqerine te pakten per dhjete minuta tek Disko "ENI"ne Rus qe me sa di tani nuk eshte me"te kerceja nje kenge te Metallicave' me te dashuren qe me donte shum!!!"
"Nostalgji,kujtime pjese te jetes qe te m'plakin me shpejt" hej SHQIPTARE na fute ne mendime moi vajz' Gezuar festat te gjithve"
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Metallica,me fal qe ju paskam bere te kujtoni te kaluaren..e c'te bej ajo paska qene deshira e juaj (it's not my fault.. /pf/images/graemlins/frown.gif .. /pf/images/graemlins/smile.gif ..),megjithate shpresoj deshira te te plotesohet ty dhe te gjithe te tjereve...
E sa per "zevzekja" besoj qe tash me e ke bere dreken dhe shfrytezoj rastn te te them "te befte mire!" dhe deshiroj qe deshira te te plotesohet edhe ty"zevzekja",nese jo sot atehere neser.. /pf/images/graemlins/smile.gif
Pershendetje te gjitheve !

:smash:
 

astrit

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

te kaloja disa momente fantastike me nje vajze,cik,goce,vashe,cupe,cuce shqipetare se na u merziten te huajat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :tipsy:
 

LEA

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

do doja tani mos i kisha bere ato 5 ore gjume ne dreke se me kane keputur e trullosur totalisht.
prandaj, do doja te kisha mundesi ta ktheja rroten e historise mbrapsht. sa gjera do kisha bere ndryshe...
 

tirana

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te kisha nji pal llastiqe ne ti bisha xhomave me noi rruge te erret!
 

Goca

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te spiunosha ne polici se kush i theu xhamat e shtepise se xha Sules.....
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te isha tek sheshi Skenderbe ne Tirone e ti bija njiher qamones tu kendu, " Tek Gurri q'bon xixa" edhe pastaj pasi te mblidhja nje audience te ikja e nderuar per repertorin tim artistik te castit........... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Salom sumkapuca /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Zevzeke, deshira jote qenka e lire. Order Pizza!!!

Po c'te bejme ne te tjeret qe nuk e blejme dot me para ate qe e duam... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

giorgio

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Po c'mu kujtu itash, te kisha nje pale syze te tejdukshme dhe te shoh profesoreshen e Matematikes lakuriq dhe mei pshty ne 'surrat' ptu ptu,???
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Jom tu prit me padurim te maroj CD tu u kopju se nuk hiki dot nga puna.

Ne pritje e siper me ka hyp i deshire e modhe me lujt kuka-mcefti.
 

alexa

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime e ketij momenti eshte qe tja kellcas me nje shpulle sa te me haje dora managerit tim.
Eshte me i shkurter se une dhe kur me flet "si jevgu se shoqes" me vjen tja shkul koken fare
 

pippo

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Une per momentin kam uri jo per gje po nuk kam ngren akoma dreke
 

tirana

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Me u shtri pak dhe me dremit nja gjys ore....... vduqa pri gjumi!!
 

mars

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira ime per kete moment eshte qe

LEA te me perketheje ate qe me shkruante ne Gjermanisht /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mostro

Putraku
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Do kisha shume qef qe te haja nje fete buke me gjalp dhe me djath,te trotuari i shtepise se vjeter.....me patallona zhul ene me gishtat e komes me keeeeeeeeqqqqq..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dhe te luaja JORGJICA,ose ME NJI TE PREKME..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top