Deshira juaj ne kete moment?

edda

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

dua nje pizze diavola po shume pikante ..kam uri graemlins/help.gif
 

Cassandra

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Une dua te fle... po smundem... pas pak duhet te dal per te marre trenin per ne Bari... kthehem ne atdhe /pf/images/graemlins/smile.gif
po kam shume shume gjumeeeeeeeee... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te iki nga shtepia, te ndertoj jeten time
jam merzitur me robte e shtepise du jeten time
Sot u bera 20 vjec edhe jeta me therret /pf/images/graemlins/frown.gif
Damn sa ironike ky termi i mesiperm /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ne syte e botes je nje njeri, por ne syte e nje njeriu mund te jesh bota...
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

U mbyta te gjej tekste kengesh ne gjuhen shqipe por nuk jam duke gjetur asnje web faqe te tille.. /pf/images/graemlins/frown.gif ..do te deshiroja shume qe te gjeja tani ne kete moment nje....
A nuk mendoni qe eshte pak per t'u habitur qe akoma nuk kemi nje qeb faqe te tille?!!!!!!
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

/pf/images/graemlins/blush.gif Ncuk se them se tremebeni /pf/images/graemlins/wink.gif
 

mostro

Putraku
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Dokisha shume shume qef te isha me shoket e mi,duke pire nga nje gote vere dhe duke thash e themur nga pak si ne kohet e vjetra....
AHHHH!!Sikur te kishin ndez dhe nji kana te vogel dhe ta kalojshim dore me dore!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Sikur te kishin ndez dhe nji kana te vogel dhe ta kalojshim dore me dore!!!!!

Kanajolo :eek: Nun te vergoni :eek:

/me therret 113 /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb]Dokisha shume shume qef te isha me shoket e mi,duke pire nga nje gote vere dhe duke thash e themur nga pak si ne kohet e vjetra....
AHHHH!!Sikur te kishin ndez dhe nji kana te vogel dhe ta kalojshim dore me dore!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
a ban me ardh edhe une? puhhhhhh vere te kuqe. thirre shpejt LR edhe absinnn
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te isha ne Shqiperi. Me familjen time e te festoja Vitin e Ri atje

S'do doja me shume /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Guest
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime do ishte ta kisha mbaruar shkollen ...

pastaj mund te beja cte doja une
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Hmmmmmmm deshira ime per momentin, do te ishte te kerceja kenget e Molit mes rruges se shkrete te lagjes dhe te coja nga gjumi cdo shqipetare verdalle dhe ti fusja ne atmosfere festive dhe egersie ne keto ore te vona te nates.....

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te festonim Vitin e Ri te gjithe ALBFORUMASIT diku ne nje qytet shqiptare,qofte ajo te ishte Tirana,Prishtina apo edhe Shkupi... /pf/images/graemlins/smile.gif ...
Sikur vertete te ndodhte kjo!!!.. /pf/images/graemlins/frown.gif ...
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te ishte ngrofte mer jahu se na thane dhamet!
Aq ftohte eshte sa do fleje macja me miun sonte...
 

Dua

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Ta shoh boten me sy tjeter sot. Vetem sot! /pf/images/graemlins/frown.gif

....nga Dua
 

Essenza

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te kisha thene nje genjeshter sot... qe do me shpetonte ca muaj pune.. nejse.
 
Top