Deshira juaj ne kete moment?

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Tani do te doja, te mos degjoja tere kenget qe sjellin kujtime kaq te bukura dhe plot trishtim.

Por............ me kane trasportuar shume keq, ndaj preferoj te rri vetem. Ne qetesi me mendimet e mija /pf/images/graemlins/wink.gif

Shyqyr me la poso permettere /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Ian

amos
Re: Deshira juaj ne kete moment?

te isha ne krahet e saj /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga BeBa:
[qb]nje masazh te mire !!!! im so tired /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
T'ia plotesoj deshiren mikes BeBa. /pf/images/graemlins/smile.gif ..:

Nje mesazh per ty BeBa:

May you live all the days of your life.
- Jonathan Swift

in harmony and happiness...(kjo nje shtese e mesazhit nga UNE enkas per ty BeBa.. /pf/images/graemlins/smile.gif ..)
 

LEA

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

mos kisha fjetur qe ne 21.30 se tani me ka dale gjumi si lugat.

ps. mars, mein herzallerliebster /pf/images/graemlins/smile.gif po ta perktheu marko praaaa. nuk do i besoja perkthimit te tij,por sido qe te jete, dein bedarf ist erstmal gedeckt /pf/images/graemlins/laugh.gif (hahaha, e cmena marsin)
 

drops^of^enigma

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb]
Fillimisht postuar nga BeBa:
[qb]nje masazh te mire !!!! im so tired /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
T'ia plotesoj deshiren mikes BeBa. /pf/images/graemlins/smile.gif ..:

Nje mesazh per ty BeBa:

May you live all the days of your life.
- Jonathan Swift

in harmony and happiness...(kjo nje shtese e mesazhit nga UNE enkas per ty BeBa.. /pf/images/graemlins/smile.gif ..)[/qb]
me duket se bebi e kishte fjalen per masazh dhe jo mesazh...megjithese that message would do /pf/images/graemlins/smile.gif

une do doja qe kjo nate te mbaronte sa me shpejt...duke pritur padurimisht te nesermen..
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Shqiptarja ... cfare do te kesh menduar ska gje ... and thnx lots dear /pf/images/graemlins/smile.gif

MASAZHIN prape nuk e morra une /pf/images/graemlins/frown.gif ...
 

giorgio

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime eshte:tju pershendes te gjithve,dhe tju uroi festat dhe tja kaloni sa me mire, nje pershendetje te veqante te gjith emigranteve kudo ndodhen' me nje kenge te Erion Vlashit qe kur e kam ndigjuar me ka lene mbresa shume " O DJAJ O DJAJ" dhe ne qoftese ju kujtohet teksti,e mirepres"grazie in anticipo" GEZUAR FESTAT"
 

Goca

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te isha ne shtepi..... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

lost in love

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime eshte si ajo e METALLICE-S te kisha mundesine te uroja te gjithe anetaret e forumit qe te kalojne festa sa me te gezueshme e te bukura, pra Gezuar.
 

Sara

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Tani vec dua te jem e gezuar sepse sapo mbarova provimin e fundit para 15 minutash dhe po fillojne pushimet.Dhe dua qe te bie bore ne Shqiperi!
 

mars

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Sa do te doja qe kete moment te isha ne nje tavoline me miqt e mi.
 

mars

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Lea ate do ti per mua,te me cmendesh,megjithese do ta beja kabull per ty.
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Ada*:
[qb]Tani vec dua te jem e gezuar sepse sapo mbarova provimin e fundit para 15 minutash dhe po fillojne pushimet.Dhe dua qe te bie bore ne Shqiperi![/qb]


Ada URIME dhe SUKSESE per te tjerat provime!!!.. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga mars:
[qb]Sa do te doja qe kete moment te isha ne nje tavoline me miqt e mi.[/qb]
edhe un do te deshiroja te isha tani me miqt e mije virtual ne nje kasolle te madhe ne pyll, ku te ndiznim nje zjarr te madh, e te pjeknim qingja,te pinim vere te kuqe, e te flisnim e te kendonim live te benim gaaallaaat deri neser ne mengjes...

pastaj te festonim me tej ne familiet tona...wow do ishte

megjithate

GEZUAR GEZUAR MIQT E MIJE TE DASHUR, SHUME FAT E DASHURI NE JETEN TUAJ JU SJELLT VITI I RI...
xhan xhan
absi
/pf/images/graemlins/smile.gif
 

qershia

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

kurse un lol do kisha qef me qene me ato miqte e mi reale ...
jo se kam noi gjo kondra jush qe ju kam virtuale po ku e di une qe -sjeni rroca-poca ju t`gjith,
-qe keni frike naten dhe flini akoma me mamin...
-s`di ca uji i jepni gomarit (t`pevelum apo clorinum)
(meqe ra llafi ke gamoret a dini se nga lidhet ai apo jo, sa here i keni hyp mrapsh gamorit, ...)
-qe i fshini qyrrat akoma me mengen e trikos,
-qe s`nxirrni qimen nga qulli vete...
-qe i fryni kosit sa here ju digjet qumeshti...

p.s mos ma vini re se ku di dhia c`eshte tagjia...
Dhia - jam vete lol
 

Cassandra

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Dammi solo un minuto, un soffio di fiato... Un attimo ancora...

...po degjoj kete kenget dhe pak a shume perputhet me deshiren time... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira: A Holiday!

---------------------
"When God created sunrise, He was trying to copy your smile."
 
Top