Deshira juaj ne kete moment?

Emanuela

Forumium praecox
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Dua nje raport, per te justifikuar mungesat. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

LEA

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

..te ishte he nje here 6.01.2003 dhe 7.01.2003 mos vinte kurre
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Do doja tanti ma tantissimi soldini /pf/images/graemlins/smile.gif

Apparte questa do doja ca qershija /pf/images/graemlins/smile.gif
 

assassino26

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Edhe Lea me 6 e paska pas diten...un daten 6 e kam mallkuar per vete nuk doja te vinte kurre,por ja qe erdhi. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Do te doja qe te gjeja nje program per shkarkim te muzikave,te tipit si "Napster"..!!!
 

eM

Paper Moon
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Try Winamp! megjithese me duket se spunon! :confused:

Deshira ime tani eshte pak me shume qetesi ! :sleep:
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb] Do te doja qe te gjeja nje program per shkarkim te muzikave,te tipit si "Napster"..!!! [/qb]
Try WinMX Kazaa Morpheus Grokster Audiogalaxy etc...
 

Rambla

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Do doja kaq shume te ikja nga ketu ka jam tani, larg gjithe njerzve qe njoh. Mundesisht shume shume.... larg Italise. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bravo

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira juaj ne kete moment?

...ta kthej diten 3 ore mbrapsh :rolleyes:
 

Klinton

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Une do kisha qejf Moniken te shtrihej ne krevatin tim. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ahh kush e di sa me ka marre malli /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VitoCorleone

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira qe me eshte versulur oret e fundit eshte mu shtrih me nje vend larg e larg ku kerkush te mos jete tjeter veq une e ajo dhe dua vetem te me ndiej aromen e flokeve te saj asgje tjeter
 

Guest
Re: Deshira juaj ne kete moment?

ka ca kohe qe dua marrezisht te jem ne tirane dhe te flas vetem shqip dhe vetem shqip.te behem me balte rrugeve.te eci rrugeve dhe shikoj njerzit ....dua te shoh tiranen qofte edhe per nje minute.... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

ARJELA

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Per ket moment deri neser deshira ime është që
të kem sukses ne provim se tash jam në orar pushim se isha duke mësuar
dhe dua qe kjo dëshir të me realizht. graemlins/help.gif
 
Top