Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

marina s.

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Nuk me duket shume me vend shprehja "me thuaj me ke rri,te te them se kush je".Ka njerez,te cileve po u dhe konfidence per miresjellje,nuk hezitojne te shprehin,qofte me fjale apo me veprime,optimizmin e tyre:ça ke ti me shume se mu? isoj jemi!
/pf/images/graemlins/lol.gif me vjen te qesh,por mund te jete edhe per te qare...
 
S

Scorpion

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Sot mu kujtua ndjenja qe e kisha harruar ne harresen e kujtuar, sepse celularin qe mi kujtonte ndjenjat gati 1 jave e kam munduar per te shtypur nje numer shume te gjate me pergjigje te shkurta.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Na ishte nje here nje dhelper, kjo dhelpra kish nje marifet.Ish martuar me nje gjeneral se sa here do luante bishtin pas do kishte gjeneralin.Dhelpra ka marifetin e bill clintonit: ne kerkim te Monikes...
keshtu qe letrave te dashurise se dhelpres mos harroni tu pergjigjuni si bythemadhja qemotit: me fjalor te dendur!
 

Blendi

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

whine 4 me?
ka nuanca sadizmi, nuk thua?! /pf/images/graemlins/smile.gif
Kush ka qejf te degjoje quravitje anyway?
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

eshte nje kenge...

would you whine for meeeeeee.........

ka me teper sens seksual/sensual se sa qurravitje çuno /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: Copeza mendimesh....

E kam pas njohur dhe une po me duket se i ngeli hatri me mua heren e fundit dhe s'erdhi me pastaj.
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

gurax, kur ta shpif ta shpif....ste ben me me u fut ne af...
eshte shum i keq noj here /pf/images/graemlins/cry.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Dikush me ka thene se une i largoj njerezit shume lehte. Personi qe me tha nje gje te tille,zgjodhi te me qendronte prane edhe pse une u perpoqa ta largoja.
Atehere,nuk jam vetem une qe i largoj te tjeret,por jane edhe te tjeret qe zgjedhin te largohen prej meje...
Shoqja ime u gabua ne gjykim!
 

Blendi

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Nuk eshte e thene qe ti po i largon njerzit, ama edhe qe ata po largohen vete nuk mund te jete justifikim. Nuk mund ta presesh cdo njeri qe jeta e sjell rrugices tende me kembet e para.
Ca thone se molla qe ishte teper lart per kopshtarin u tha ne dege.
Eshte pak i zymte si mendim, merre lehte, po shkruaj pergjithsisht, jo vecanerisht per ty.
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

...po shkruaj ne pergjithesi,por me spond per ty.

Mendimi eshte i vlefshem per njeri mendjemadh;une nuk jam e tille.Kam nje te mete tjeter:pres shume nga ata qe kam prane dhe prandaj zhgenjehem lehte... Perpiqem t'i largoj sepse nuk dua t'i mendoj per keq.Mjafton kembengulja e tyre per te mos u larguar qe une te nderroj mendje...ne nje fare menyre kjo tregon se me kane perzemer. /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Ke menduar ndonjehere te mos presesh shume nga te tjeret pasi secili jep aq sa i duket e mjaftueshme e matur me etalonin e vet.Po ta mendosh kete gje do mesohesh te mos zhgenjehesh,e aq me teper te mos zhgenjehesh lehte.Ti largosh te tjeret vetem sepse ste japin ate qe deshiron eshte teke.Provo ti pranosh njerezit ashtu sic jane ,dhe jo sic do doje ti te ishin.
-- -- --
Sot te kam menduar gjithe diten ty.Naten sme zuri gjumi,pasi ne mendje me vinin fjalet qe me the.Ishte hera e pare qe te shihja aq te tronditur.Ishte hera e pare qe me thoje,do ikesh ? Po une? E vuajta shume qe ne momentin qe me the keto fjale ,e deri tanime qe po pres te me vish e te me thuash se ndihesh me mire.Une te lashe me veten tende,bera ate qe me kerkove,mposhta veten time dhe te lashe ne rrjedhen e monotonise tende.Se mendoja kurre qe ishe dehur per mua,qe e gjithe vuajtja qe kishe ishte prej shkakut tim,mendoja se ajo qe vuante isha vetem une.Paskemi qene te dy.Dhe vazhdojme jemi akoma te dy...S'di cte te them,sdi cte mendoj me.Jam ne nje vorbull mendimesh,dhe jam kudo me ty.Te lutem me beso qe jam kudo me ty...me ther shpirti kur ne vesh me tingellojne cdo sekonde fjalet qe me peshperite i perhumbur ne afshin e alkolit.Ishte hera e pare qe bertisje me te madhe ,hera e pare dhe ndoshta do jete e fundit tek shqiptoje me gjithe shpirtin tend : TE DUA!!!
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ke menduar ndonjehere te mos presesh shume nga te tjeret pasi secili jep aq sa i duket e mjaftueshme e matur me etalonin e vet.Po ta mendosh kete gje do mesohesh te mos zhgenjehesh,e aq me teper te mos zhgenjehesh lehte.Ti largosh te tjeret vetem sepse ste japin ate qe deshiron eshte teke.Provo ti pranosh njerezit ashtu sic jane ,dhe jo sic do doje ti te ishin.

[/ QUOTE ]
/pf/images/graemlins/frown.gif Po perpiqem,vertete.

Ka disa gjera ne lidhje me te tjeret,te cilat duhet t'i pranojme ne menyre qe te mos vazhdojme te lendojme veten dhe ata qe pesojne sjelljen tone.

Ndonjehere duhet hequr dore nga nje e mire,pra te pranosh nje te keqe,per te arritur nje te mire me te madhe.

/pf/images/graemlins/kiss.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

O Zot sa shume ja ndjej mungesen sot.Tmerrsisht shume.Me terbon fakti qe e shoh dhe smundem dot ti them nje gjysem fjale.Pse te arrinim deri ketu?? Pse sot me mundon kaq shume mungesa e tij.Jam e humbur..e ndjej..
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Mulliri bluan, bluan, bluan gjithmone ne drejtimin orar , rrotullimi kthehet perseri aty ku u nis,ska pike nisje, as pike finishi, kto kokrat e zeza te kafes qenkan te veshtira per tu bluar ....
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

faqe e faqe mendimesh qe rrjedhin si uje...e cuditshme se sa shume e lodhin veten njerezit duke menduar... /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top