Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

jona20

big bum bam...
Re: Copeza mendimesh....

ema t'kam thon ti s'ke ca fut /pf/images/graemlins/tongue.gif

ja dy shkronja doja ti hidhja ne keto copeza mendimesh...eh kush e di sa shume kam menduar tek Af i vjeter,por tani tek ky i riu do mendoj akoma me shume...sa per inat te teknologjise qe na hodhi tej nje forum gati dy-vjecar...sa per inat te saj do shpresoj qe ky forum do jete me i arrire se ai i pari /pf/images/graemlins/smile.gif une shpresoj por jo ne vete,shpresoj tek gjithe mendjet e ndritura qe ju anetare te Af-it jeni.
ecni pra dhe derdhni mbi tastiere ato mendime te cilat na ndricojne cdo dite e me shume /pf/images/graemlins/wink.gif
 

kloudi

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mos ja futni njeri-tjetrit ne kete menyre! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

i like your brain, or your green thing whatever you got there bud /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

drops^of^enigma

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Why do I keep trying?

Nothing's staying together, it's all lost its cohesivity, that being my will, my faith

Lost in my sea of deprivation, lack of stimulation, no conviction to do anything, it's like I don't care
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

I want to hear you sweet voice ... ur laughs ... please dont fowget me /pf/images/graemlins/frown.gif
 

jula

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...metalurgjiku para apo pas ardhjes se eksperteve kineze?
Jo, se ndryshon puna... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abel

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

pershendetje te gjitheve :cool: une do te doja te zbuloja albforumin dhe meqenese kjo u be realitet, po mendoj nej deshire tjeter nga ato 1001 te fundit /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga abel:
[qb]pershendetje te gjitheve :cool: une do te doja te zbuloja albforumin dhe meqenese kjo u be realitet, po mendoj nej deshire tjeter nga ato 1001 te fundit /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Po mire pa asnji post me kishe cu pm mua???
/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

olti

Neo
Re: Copeza mendimesh....

Sono bello e bravo /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

abel

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ajo ishte nje post kompliment per ty Ema, megjithate mos te rritet menja se shkodronet kur shajne thone, te hypte vedi n'qejf. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

me ka ra ndermend kanga e Merita Halilit,
"Mka marre malli per nenen time"
sa bukur paska kendu ajo /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top