Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

b.k.

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

kerkoj me insistim momentin kur duhet te filloj merzitem... sikur ska kuptim te jetosh pa ndjere me dridhje ne trup dhe ne mendje
 

loris37

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Mbreme ma ka hequr trurin fare,fare.S'mbaj mend heren e fundit qe dikush me kishte heq petllen deri ne ate pike.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Uni:
Dafne ti po verteton edhe antitezen qe ta fillosh eshte po ashtu shume e lehte..

Kesaj i thone te lexosh ndermjet rreshtave! :thumbsup:

Miss u :kiss:
 

Alanis

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Njeriu eshte kafshe. Sado te mundohesh ta besh njeri, sado te mundohet ai vete per tu bere njeri, mbetet thjesht nje kafshe
 

disku

UNI
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Dafne:
[qb]
Kesaj i thone te lexosh ndermjet rreshtave! :thumbsup:

Miss u :kiss: [/qb]
Sa qesh tuj rrejt veten se jam aq i rencishem sa i mungoj edhe atyne qe sme njofin. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Pastaj me tha zogu qe te njof...bile tha qe miss u to. :kiss: . Kjosh mire S.
:thumbsup: :wave:
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

Edhe une duke ndrru nickun rrej vedin se kam ndryshu..se tashi jam nje person tjeter!Pfff :shrug:

T'fala bani edhe zogut qe nuk i shpeton asnji gja! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

nen ritmet e zemrave vallezuese,tek puthiten fort pas njera tjetres.
magnet.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Princeton..., Berkeley..., Yale..., Eaton..., Oxford..., Cambridge..., LSE..., Harvard..., Columbia..., Chicago..., Cornell..., MIT..., University of Michigan..., Duke..., Stanford..., Istitut d'Etudes Politiques of Paris..., ...

merr fryme thelle pas seciles prej ketyre...
c'ju desh... me hy... me pa... ate qe... eh! futja gjumit se kthehesh ne realitet, po he!
:sleep:
 

loris37

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Sidoqofte duhet bere ndonje fotografi dhe me njerzit qe i sheh perdite e pershendetesh po nuk ke pasur mundesi te kesh ndonjehere bisede.Nese neser-pasneser do shkruash ndonje liber i perdor si personazhe te 2 apo te 3.
 

Alanis

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Kjo poshte ma hoqi trurin, me ate barkun jo me postimin.
/pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Sikur ti ngjisja copezat e mendimeve do isha te nej pavion sot. Jo ne fakt do isha ne burg. Akuza?? Perdhunim /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek:
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

-je vetem...te gjithe kane ikur.
-jo,nuk jam...
-je vetem...anje nuk te duron.
-jo nuk jam...
-je vetem...harxhon kot frymen ne kete bote.
-jo nuk jam...
-je vetem...te gjithe jane bere ushqim per krimbat.
-jo nuk jam...
-je vetem...skllav i vetmise.
-jo nuk jam...te kam ty.
 

disku

UNI
Re: Copeza mendimesh....

Mu ka tek me lujt futboll. :cry:
Rri shof meksikanet si lujn ama sma bo zemra me lujt...ata jan nga 1 meter e 20. :cry:
 

Darien

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Më uroni rrugë të mbarë se do i hyp aropllanit dhe do vij. Do dali njeri të më presi me lule në Rinas?

...

S'prish punë. Po vij edhe pa lule.
/pf/images/graemlins/wink.gif
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

me shtro tapetin e kuq mu se do vij mbas teje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...nje mengjes i pergjumur, nje dite e plogesht me nje vape te tmerrshme qe duket sikur e mbaj mbi supe, nje pasdite e zymte, e boshatisur nga cdo ndjenje dhe prezence imagjinare ne mendimet e mia...
 

uni20077

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

E ha Zotin perdite edhe kaj here stomaku rrebelohet kunder ksaj haeje te mbinatyrshme.Mendja , edhe ajo rrebele,po i thithe kadale energjine flokve.Bashkohet ne rrebelim me stomakun edhe veten bindja e pranon Zotin ne mue....


Aganist the world-**** the world
 

b.k.

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

tani jam dakort me ty. tani arrita te kuptoj ate cka me perpara konsideroja nje kaprico femijesh, dhe mungese kurajoje....


ajo qe mund te me trishtoje, eshte te kuptoj qe ishte thjesht nje rastesi...
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

u be nje jave....dhe une nuk jam zgjuar nga endrra ende....sa keq .......humbas symbullurazi ne fytyren tende...duart.....
nuk u ngopa dot per dreq.......me ty
 

ilva

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Se si do dal nga keto mendime, pse pikerisht ti dhe jo ndokush tjeter. Kaq e thelle paska qene kjo lidhje.....................................
 
Status
Not open for further replies.
Top