Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

thua u permbyll aq shpejt mendimi se mua mendja vetem te ajo biondja qe eshte duke arrit objektivat e mia me rri mendja /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

:lol:

bjondlleku nuk eshte problemi yt!
Nese robi shef floket, atehere nuk ja vle robi!
Nese shef noi gja tjeter, atehere bjonde pa bjonde asht e rrezikshme /pf/images/graemlins/wink.gif

por ti ke armet e tua, e do dish t'i perdoresh ne momentin e duhur :wink: :cool:
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

po si i behet qe une c'armatosem perpara tij /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

oneo

Forumium praecox
Re: Copeza mendimesh....

nuk e di, pa dash te nderhyj ne ndjenjat personale

nuk ma ha mendja se perpara tij, po perpara ndjenjave te tua. Jane ato qe e ngrene lart kete njeri, e jo se vete ai eshte i tille...
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

thjesht po mendoja mbi bjondet....e rrezikun qe ndonjehere paraqesin /pf/images/graemlins/wink.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga anadoktoresha:
[qb] po si i behet qe une c'armatosem perpara tij /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
carmatosu persembari mi, si Zeta Jones tek Zorro :wink:
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

:lol:

believe me: man love "innocent" chicks /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

mu per vete gjaku me ben impressione, por quando ci vuole, ci vuole :devil:

kete jave jam ne chocolate and strawberry mood, por shof se ti paske met ke qershiat :rolleyes:
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

lol
ka vetem nje qershi qe nuk po e kap dot ajo pema ime e jetes...qershia e paarritshme... /pf/images/graemlins/wink.gif

gjaku???? no prob....per mua, e shkreta perparese e bardhe thuaj... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

shoh qe po i arri qellimet e mia...kjo me jep kenaqesi ne keto dite jo shume te kendshme /pf/images/graemlins/smile.gif

kjo muzika qe po trasmeton radio eshte shume e lezetshme...per t'u habit qe degjoj radio vetem kur jam ne shqiperi

:rockband: ..." :wub: " <- sa me pelqen kjo mimika
 
Re: Copeza mendimesh....

She opened her mouth to say something, but as she glared at him some certain knowledge seemed to pass before her eyes, and she stopped. It crushed him; he knew at that moment that he was not even important enough to be properly insulted.

J. Lahiri
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ou lieu de penser que j'te deteste et de me fuir comme la peste...
essaie de devenir gentille, redeviens la petitte fille...
qui me donnait tant de bonheur...

...et pourtant je n'aime que toi... :wub:
 

susana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

sa e pa parashikushme eshte jeta nganjehre. nuk do ta mendoja kurre qe do te takoja,dhe aq me teper ketu. ne mes te bisedes teksa po pinim dicka, nje shoqja ime theu zhurmen dhe thirri" over here A.." u shtanga. ne fillim mendova se ishte thjesht nje koincidense. kureshtja me shtyu te kthej koken. dhe ti ishe mbrapa kraheve te mi. nuk u besova syve. ti...? me dukej sikur kishte kaluar nje kohe e gjate. ti me pershendete kaq natyrshem "hello H.." dhe ajo pyeti " do u know each other? " of course. she is one of my best friends" BEST FRIEND!! nuk e di pse me ngeli ne mendje kjo fjale.BEST FRIEND!!!!! :rolleyes:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

kishte te drejte ai, kur me citoi shprehjen e wilde-t "e vetmja gje nga e cila nuk mund te heqim dore eshte tentacioni". siduket jam shume kapriçoze :confused:
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Ndersa isha duke te pare , me duk se dicka ishte zhvendosur totalisht ......brenda atyre pak sekondave kuptova nje te vertete te madhe ........
Ti e kishe marre boten nga mua dhe e kishe bere te re serish ...ishte si te kisha ndezur nje qiri, mbyllur syte dhe shprehur nje deshire

Engjelli im , you took it all away, and made it new again :wub:
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

jam mes detit dhe teje...ne koken time ka filluar nje fllad i fresket, qe sherben si ventilator per koken qe e kam pa frike nja 100 kg tani....
ti me shlodh....ti me lodh....
ti je pulsi i cdo levizjeje dhe pergjumjeje time....

po mendohem si mund te duash dike kaq fort :confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top