Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...po mendoj se pas deres se asaj shtepie te kisha qelluar e do kisha qene e lumtur,jo me te kisha hyre brenda...cfaredo kushti kisha pranu te kisha patur ate fat.edhe keshtu kujtimi me ben te lumtur,edhe vargjet se do pyetesh per ne me bejne te derdh lote,sikur ty te takoja e do me mjaftonte me shume se gjithe bota...
 

moonlight

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Me ben te lumtur shume me teper nga ce meritoj. E ti meriton shume me teper nga c'te jap; e me thua se jam me e mire se ti! Te dua fort!
 

champaign girl

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

i need to make it up to capuni big time...i keep saying this to alot of people but i still havent done sh!t about anything...f.uck me (not literally...THANK YOU)!!!


p.s. hello moonlight :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

fjeta perqafuar me ty mbreme deri sot ne mengjes, pastaj u ngrita dhe nuk kishte mbetur asgje, edhe carcafi nuk kishte levizur, edhe aromat ishin tretur; kishte mbetur vetem trishtimi...
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

I thuhet dot ajo cfare nuk do te kuptoje kurre??
Mbreme nga nje shpehje lindi nje bisede e kendshme,qe me dha hov,qe me dha liri,qe me beri te ndieja dike tjeter aq te afert,origjina ish e njejte...
i thuhet dot ajo cfare te cilen nuk do ta kuptoje kurre se ka dicka me te forte per mua se te prish dicka aq te shenjte,se une per veten do mendoj vetem ne momentin e fundit dhe tek dua te hyj aty lehtas pa u ndier te marr gjerat e mia,te fshij gjurmet per te mos shkaktuar trazime,se une ndodhesha ne ate moment aty sepse mendoja te ish dicka qe e donte po aq sa une e jo se nuk isha tjeter vetem vazo harreseje.
i thuhet dot se une jeten nuk e konsideroj lufte,e konsideroj ndryshe,e per mua lufterat s'kane kuptim. nuk do ma besoje kurre,ashtu si nuk do e kuptoje askush tjeter pothuajse...
do perqendrohen ne mungesen e xhelozise,por une nuk jam xheloze per dicka qe kurre nuk pata...
dua te ndjek rrugen e aromes se kendshme.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

4 dite sa per 4 vjet...edhe 2 ore,po jane 120 minuta ama.Do mundem te duroj deri atehere?? Ngre volumin e radios per te mos degjuar ate çfare me thote zemra...ajo gabon.Gjithmone me ka bere te gaboj!Stronza,sei proprio una stronza( zemres!). :mad:

Edhe 2 ore ..edhe 120 minuta,nje jete sekonda.Uroj te mos zihemi ,edhe pse bejme shaka.S'dua te zihem me ty as per te bere shaka...!Se kush do gatuaje do ta vendosim me monedhe,testa o croce.S'dua te diskutoj me ty!Dua te rri me ty,edhe pse ndoshta pa folur fare,edhe vetem duke te degjuar ty.Patjeter do kesh shume per te me thene...gjithmone ke diçka me rendesi per te thene.Do jete e rendesishme edhe per mua,e di!Jam e sigurte!
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Tek u perpoqa te rreshtoja copezat per ti kthyer ne fjale e me pas fjalet ne shkronja, kuptova te verteta qe nuk do ti dija kurre sikur te mos isha ulur per te shkruar keto dy rreshta. Kuptova se shume mendime ishin te kota, pa kuptim dhe pa vlere, pjese e panevojshme e imagjinates, nje lloj loje per te mbajtur trurin ne pune e quajta une vete. Pastaj kuptova edhe se te gjitha copezat e mendimeve te dites ishin te pushtuara nga ty. Nuk genjej te te them se ishin te gjitha me arome dashurie, nga ato mendimet e mshefta qe te gudulisin ndjenjat. Jo, ishte nje perzjerje e cuditshme mendimesh plot ndjenja te ndryshme, nga te gjitha llojet, nga te gjitha format. Te brishta, te zymta, te buta, te egra, fajtore, te embla, te zjarrta...Sa cudi, brenda mendimeve ishe gjithmone ti dhe kudo ishe ti kishte jete!
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

e lodhur sikur mbi shpatulla me peshojne vite vite jete. ohhh sa e lodhur qe ndihem. jam e lodhur edhe nga ato 5 minuta gezimi. qe nuk jane vecse ngerdheshje qe jeta me hedh ne surrat per tu shtirur qe gjithcka shkon mire.qe gjithcka eshte ok. por nuk eshte keshtu. jam e lodhur, jam e lodhur /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Copeza mendimesh....

Do kenaqem me kaq sa kam...s'dua me shume.Kshu jam shume mire.jemi shume mire.Do ta gdhijme edhe neser deri ne mengjes??? Une dhe ti?? Tutta una tirata?? Epo mire,edhe nese dremis per ndonje moment mbi shpatullen tende nuk vlen,aroma jote me deh!S'kam ç'bej!Je ti!! :shrug:
 

disku

UNI
Re: Copeza mendimesh....

Murmuring in front of a lost mirror....watching the sea expand to the last shadow of my imagination...dreaming an angel that never came...The wind blows angrily in my face....
 

loaded

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Kush eshte gjeja me e bukur ne bote?
Eshte kur ajo zbret nga siper,mjegullon me ngjyra te ngrohta çdo gje qe ka perreth,kthjellon atmosferen,te ulet perballe,te buzeqesh dhe te thote:"Do te pres dhe dy dite!"
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ti e di...
e di edhe cfare do te te them,atehere pse te flas kot...
/pf/images/graemlins/smile.gif ah nje gje ta them: te dua aq sa krahet e mi nuk te mbeshtjellin dot
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Duke ecur mes njerezish te huaj e te panjohur filloj te perplasem me imazhe te atyre qe dikur i njihja,
.........kohe pa i sjelle ne memorien time.... vite larg dhe habitem nga forma qe marrin para meje,sikur ti kisha pare e folur dje...... :rolleyes:

Kjo zgjat vetem ca fraksione sekonde e perseri jam e rrethuar nga indiferenca ime dhe e atyre qe sme njohin ............ :cool:
 

gurax

Pan ignoramus
Re: Copeza mendimesh....

Po mendoja se do te te ve ne levizje fisin te te rrafe nje here keshu vence! /pf/images/graemlins/laugh.gif


--------------
"Have I told you lately..."
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Stop floating in my thoughts……….
Why won't you fade away?. I'll never be able to escape ………but It seems that you have already flown away from me, the window is locked. I know, you’re not mine to hold, not now. Maybe not ever.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

te me falesh por sa here shoh nickun tend me kujtohet kenga e famshme dedikuar Leiles nga i madhi Clapton!
Eshte me e forte se une, filloj dhe e kendoj me mendje! :angel:
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

:wave: Nje nga lirikat me te arrira te Clapton
E kam degjuar dhe here tjeter kete reflektim
Ndoshta do zhgenjehesh po te te them se ska qene kenga ajo qe me ka imponuar nick........ /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Gurax:
[qb] Po mendoja se do te te ve ne levizje fisin te te rrafe nje here keshu vence! /pf/images/graemlins/laugh.gif


--------------
"Have I told you lately..." [/qb]
Well ... ka rrafje e rrafje ... po i ziu ti ... revenge taste sweet... :mad: :smash:
 
Status
Not open for further replies.
Top