A keni makine?

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

gomari do bar o shoko, nese nuk e dije /pf/images/graemlins/laugh.gif

sa do te te shkonte gomari ty /pf/images/graemlins/laugh.gif ...
 

cacol

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

O shoqe, po ai e ka thene qe Ndersa po te kesh gomar nuk harxho pare fare, se bar ka rruges sa te duash

Apo pe fjalen gomar dhe u shastise ti si qytetare qe je ? /pf/images/graemlins/lol.gif
 

cacol

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

Ta cojme deri ne fund, mire ? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Gomari, jo komari /pf/images/graemlins/tonguee.gif

Mos me pyet pse e njoh kaq mire kete llaf
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

Une skam makine ,meqe ra llafi,apo jam shume mbrapa hapjes se temes /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: A keni makine?

Flm! Jane ne fakt origjinale te VW, Monte Carlo i therrasin dhe jane te marra nga GTI 2003! Personalisht mendoj se duken me mire ne modelin e Jettas sime se ne GTI!
 

policia

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

kam pasur por per momentin nuk kam. kam mbledhur leket per te blere nje tjeter. nuk harxhoj me shume se 2 000 euro per makine.
me pelqen te kem nje pezho te shoh ishalla e gjej ne kete cmim
 

besim231071

Primus registratum
Re: A keni makine?

Po mo polic, e merr e merr nje peugeot me 2000 euro,
se okazioni te jep mundesi te medha perzgjedhje.

Per momentin kam nje XANTIA te '98, dhe po me punon shume mire.
 

besim231071

Primus registratum
Re: A keni makine?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
urime hartino
ashtu te punofte gjithmon
/pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Faleminderit Pikn!
Je ba e sjellshme per zotin.
Do ta shoh edhe punen tende.
 

besim231071

Primus registratum
Re: A keni makine?

Si te duash.Ti e din vete punen tende.
Une vetem te keshilloj te mos e besh ne kembe,
rrugen shtepi-pune se do konsumohesh para vakti.
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

pa merak se shkoj shpesh ke mekaniku /pf/images/graemlins/laugh.gif qe mi rinovon te gjitha /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: A keni makine?

Kur t'keni nevoj per noj trajtim ju t'dy, ktu e keni dakun /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top