Çfare ju ka merzitur sonte?

Balahk

Locus omnem
Nuk ke arsye te ngacmosh,nuk ke aspak arsye te ngacmosh.....se do te te gjej une,qokollata sa te duash,me leket e mia :)
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
c'rendesi ka eshte apo nuk eshte ajo ne foto...por rendesi ka qe eshte xanun...keshtu qe,as mos e shiko..gjuaj ato te lirat,ka plot :)
besoj se tani u morem vesh :)
dhe kjo ishte pa shaka:)
edhe do te te ftojm ne dasem patjeter:)
ncncncncncncn!!!!:D
 

h3o

Papirus rex
Po shoku Lisa eshte ne foto!!:D
Oh, sweet emotions, gentle harmony, goodness and peace of the
softened heart, melting bliss of the first raptures of love, where are they,
where are they? :p

Ps: ja kur tia filloj prape ky qelozi duke me perndjekur. :p
 

h3o

Papirus rex
@h3o & @Balahk nese doni te dilni nga temat e te beni lloqe,do ju lutesha qe mos e beni me duke perdorur Nickname time!!:D
Boten te kerkoje ta jepja. Henen ta deshiroje ta dhuroja. Diellin qe vezullon do ta kisha fal me gjithe zemer por kete mos ma kerko. :p
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Boten te kerkoje ta jepja. Henen ta deshiroje ta dhuroja. Diellin qe vezullon do ta kisha fal me gjithe zemer por kete mos ma kerko. :p
LOOOL!!
Degjo me bere te buzeqesh te betohem!!:)
Po kjo sdo te thote qe mundesh te besh 'karagjozin' ndaj meje..pis kalamo!:p:p
 

h3o

Papirus rex
Sikur Shekspiri te me kishte pare do kishte grisur cope e cike vepren e tij dike e argumentuar qe ca kishte shkruar ishte thjeshte ndodhi midis adoloshenteve. :p
 
Top