Çfare ju ka merzitur sonte?

Balahk

Locus omnem
Dashuri platonike....te pakten per mua :p
kur nuk i di se si jane mardheniet e te tjereve,mos merr as te drejten te flasesh.......se gjerat nuk jane vetem kaq sa shikon ti.....keshtu qe te lutem mos u kap me mbas fjalesh ne lidhje me mua,apo lisa...
 

e panjohura

Valoris scriptorum
Une u luta,nuk do te thot qe dij jane apo nuk jane virtuale.....Edhe dicka...Kjo ishte lutje e pergjitheshme.....
 
  • Like
Reactions: h3o

h3o

Papirus rex
kur nuk i di se si jane mardheniet e te tjereve,mos merr as te drejten te flasesh.......se gjerat nuk jane vetem kaq sa shikon ti.....keshtu qe te lutem mos u kap me mbas fjalesh ne lidhje me mua,apo lisa...
Po ti cpate qe u hodhe si geshtenj e pjekur? :p
Lexoje me kujdes se vetem 6 fjale jane.
E veq per veten time behet fjala. :D
 

Aleks Hoxha

Primus registratum
mir mbrema
12243488_10204904758714463_6541575611194439926_n.jpeg naj vajz pet shoqeri cel..[Moderuar]
[Shenim moderues] Per sigurine & privacy-ine tuaj ju ftojme te mos publikoni nr tel etj etj..!
 
Last edited by a moderator:

joetisti_

Locus omnem
vapa.
Thame shyqyr qe erdhi dimri te gezojme pak te ftohte... dhe sot ishte te shkoje ne det e te rrije brenda pa dale fare...
 
Top