Çfare ju ka merzitur sonte?

joetisti_

Locus omnem
temperatura? edhe une jam me grip sonte me eshte ngritur keq :(
haha. Cudi me kete gripin, shkakton edhe te qeshura. Te qeshet ty? :p Ishte gripi i derrit, ky i tanishmi qenka gripi i hashashit :)

(tema) me merziti fakti qe s'jam i merzitur.
 

Balahk

Locus omnem
Me merzit fakti qe te shesin njerezit per hic gje,sikur nuk qe asgje.cfare jane keto njerez keshtu,nuk kane parime keto?:rolleyes:
 

joetisti_

Locus omnem
asgje edhe sot. Mbeta pa u merzitur :(

Monroe, cne moj? Shiko mos po i shikon gjerat gabim se s'ka mundesi. Tersi nuk godet kurre ne te njejtin vend.
 

joetisti_

Locus omnem
me ka hyre uje ne vesh nga dushi dhe degjoj pak dobet. Me merziti fakti qe shume telefonata gjate dites i humba(per ne kohen e duhur) dhe tani muziken nuk e degjoj kenaqshem. Dua ta degjoj pak me forte por... e pamundur :(
 

Mirabel

Locus omnem
Oh romeo romeo ..pse je ti romeo
Kaq mbaj mend

Hidhemi te tema ...cme ka merzit mua?
Nuk ia jap me kenaqesine askujt te me merzisi...i kam bere vetes ca premtime dhe do i mbaj. Askush nuk vlen mbi mua!
 
Top