Çfare ju ka merzitur sonte?

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Mua me 'merziti' ose me sakte me preku ky sms nga nje vajze 18vjecare nga Kosova
ges'cheeee
moos me marto nan se ende nuk jam rritur..ku dreqin te shkoj femijerin pa e ditur,si ti them te dua dike qe e urrej si ta puth dike ku fare nuk e ndjej..te gjth keta dasmor pse kajn ardhur sot,te gjith luajn e qeshin vetem un derdh lot,pse asht jeta e padrejt askush sme ka than pse moj nan e dashur pa pyetur me ke dhan...ktheji prapa krushqit mos me thauj te shkoj,me fal nan ste kam than por un tjeter dashuroj,si ste vje keq qe bija jote jam dhe ne trupin tim gjakun tand e kam...pse moj nan e dashur e ke zemren gur Zoti le ta fal se un smundem kurr,me fal dhe ti i dashur se spata fuqi te luftoj por te betohem se pos teje tjeter s'dashurojj..nese sjam e jotja e askujt sdot jem ne zemren time vetem emrin tand do ta kem,do te shkoj me vdekjen se ajo me shpeton por te lutem tiii mos qaj se vetem ty te dashuroj..te gjth keta dasmor le te vin ne varrim tregoju tii te gjithve se ishe shpirti im.....te duaaa deri ne vdekjeeee kussss
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
loool..
mendoj qe vlen per te vene ne dukje nje realitet te prape :(
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
E quajta une mbase "sms" sepse ishte POSTIM ...e lexova diku e me preku ne fakt :(
 

SNAP

Papirus rex
Mua me 'merziti' ose me sakte me preku ky sms nga nje vajze 18vjecare nga Kosova
ges'cheeee
moos me marto nan se ende nuk jam rritur..ku dreqin te shkoj femijerin pa e ditur,si ti them te dua dike qe e urrej si ta puth dike ku fare nuk e ndjej..te gjth keta dasmor pse kajn ardhur sot,te gjith luajn e qeshin vetem un derdh lot,pse asht jeta e padrejt askush sme ka than pse moj nan e dashur pa pyetur me ke dhan...ktheji prapa krushqit mos me thauj te shkoj,me fal nan ste kam than por un tjeter dashuroj,si ste vje keq qe bija jote jam dhe ne trupin tim gjakun tand e kam...pse moj nan e dashur e ke zemren gur Zoti le ta fal se un smundem kurr,me fal dhe ti i dashur se spata fuqi te luftoj por te betohem se pos teje tjeter s'dashurojj..nese sjam e jotja e askujt sdot jem ne zemren time vetem emrin tand do ta kem,do te shkoj me vdekjen se ajo me shpeton por te lutem tiii mos qaj se vetem ty te dashuroj..te gjth keta dasmor le te vin ne varrim tregoju tii te gjithve se ishe shpirti im.....te duaaa deri ne vdekjeeee kussss
Si shum e gjate kjo SMS si hartim:D
 

-Zana-

e...Thjeshte
Ja edhe Mua Asgje , si kto djemte lart edhe une jam e veshtire si tip ... Nuk jua jap shansin te me merzisin .
 
Top