Çfare ju ka merzitur sonte?

KrimiN'Aksion

Forumium maestatis
TI NUK KE RRESPEKT PER VETEN , E JO ME TE ME KERKOSH MUA MENDIM.....KEQARDHJE PER ATA QE VEJN TJER PARA VETES.. SIDOMOS TE TJER T GJETUR N FORUM..
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
dIKUSH QE THA, SDU TJA DIJ ASGJE PER TY
Dhe kjo gje ty te paska merzitur aq shume sa te heqesh dore nga forumi???:D
WOW!Ç'vendim i veshtire paska qen per ty!:D
E dashur jeta nuk eshte forumi ,por ajo qe realisht ben,ketu hyr te argetohesh ne ke kohe ,ne ske bej gjera te cilat jane te dukshme te prekshme e qe te bejne te ndihesh mire,packa se cmundet te mendojne te tjeret ne lidhje me ty apo me realitetin tende!
THJESHT JETO PA KOMPLEKSE ,DO JESH ME E QETE ,ME E LUMTUR!:)
 

h3o

Papirus rex
epo sa mire kur nuk ka vend per keqkuptim:) syzat le ti marr kush te doje,ndersa lisa eshte vetem e imja....u kuptuam?:):) :D
Tani shoku nqs Lisa eshte te fotoja. Me vjen keq sdo e mbaj premtimin. :p
Nqs jo, do e mbaj. :D
U kuptuam? :p
 

Balahk

Locus omnem
Tani shoku nqs Lisa eshte te fotoja. Me vjen keq sdo e mbaj premtimin. :p
Nqs jo, do e mbaj. :D
U kuptuam? :p
c'rendesi ka eshte apo nuk eshte ajo ne foto...por rendesi ka qe eshte xanun...keshtu qe,as mos e shiko..gjuaj ato te lirat,ka plot :)
besoj se tani u morem vesh :)
dhe kjo ishte pa shaka:)
edhe do te te ftojm ne dasem patjeter:)
 

h3o

Papirus rex
c'rendesi ka eshte apo nuk eshte ajo ne foto...por rendesi ka qe eshte xanun...keshtu qe,as mos e shiko..gjuaj ato te lirat,ka plot :)
besoj se tani u morem vesh :)
dhe kjo ishte pa shaka:)
edhe do te te ftojm ne dasem patjeter:)
Ka mo shoku ka...
E mire me ftoni ne dasem. Te gjuaj shoqet e saja qe sjane te zane te pakten. :p
Mqs ska qokollat te pakten t kenaqemi me buke me sheqer. :D
 

Balahk

Locus omnem
Ka mo shoku ka...
E mire me ftoni ne dasem. Te gjuaj shoqet e saja qe sjane te zane te pakten. :p
Mqs ska qokollat te pakten t kenaqemi me buke me sheqer. :D
ka dyqane me cokollata plot,ndaj nuk pse te "lakmosh" cokollata e "blera" :p
Qe sa po plasi sherri kendej :p
nuk ka arsye te plasi sherr e panjohura..jemi njerez te qytetruar,merremi vesh me fjale,keshtu qe nuk ka pse te degradoj deri ne sherr:)
 

h3o

Papirus rex
ka dyqane me cokollata plot,ndaj nuk pse te "lakmosh" cokollata e "blera" :p
nuk ka arsye te plasi sherr e panjohura..jemi njerez te qytetruar,merremi vesh me fjale,keshtu qe nuk ka pse te degradoj deri ne sherr:)
E mire, e lem me kaq shakan per sot :p
Po sdo t thote qe sdo t ngacmoj me. :D
 
Top