Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,025
 2. Gazmend Mici
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,749
 3. Aki
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,028
 4. eM
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  6,778
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,496
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,471
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,702
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,456
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,410
 10. gurax
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,180
 11. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,454
 12. Hektor12
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  5,961
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,271
 14. gurax
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,893
 15. Aki
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,598

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...