Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  806
 2. Artin
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  656
 3. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,694
 4. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,330
 5. Tironci
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,198
 6. Artin
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  5,131
 7. Aki
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,915
 8. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,392
 9. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  2,983
 10. Mirabel
  Përgjigje:
  265
  Shikime:
  21,065
 11. vinjol
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,666
 12. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  11,907
 13. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,579
 14. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  345
 15. Megg
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  882

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...