heavy metal still alive \m/

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Rornela, 29 Jun 2013.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ju shkerdherfsha ,,,,,flamuret.

  AGRE.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Bestiale....GREATE

  I LOVE...PATT.
  MONSTER
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  IRON....MAIDEN....FOREWER

  ICONE-s.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GREATE
  GREATE
  UNIVERSUM

  Se me jane bo gjak kta ...sumqimat me flamur.
  I pari...ky armandua.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  O brace vllazna,di apo do flej gjuna
  Tungi.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  One for the road and one for those who never run

  One for the road and take it from the DEVIL

  Don't even try, 'cause you know you can't hide

  Better run, better run, better run


  Nu METAL=Shpërthimet emocionale janë një nga shenjat më të mëdha të grupeve të tilla.

  Ne Gjermani nota maksimale eshte 1-shi.Grupi desertacionin e ka mbrojur me 0.5 POINT.
  MonuMEnTAL.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  drague kokrra e KARIT.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Natyrisht, performanca fantastike e Kotamäkiut i lejon instrumentistet ne një shumëllojshmëri të jashtëzakonshme. Është e qartë se balada " Firelights " në gjysmën e dytë liron një demon të zjarrtë të metalit të zi.  MADJE, finlandezët ndërtojnë nje 'Star Bridge' tip Lumina Aurea ose DY RRJESHTA ne perkujtim ... " Pylli fle aq i qetë . Ashtu si bletët e bardha të natës .

  PS....dhe KTO....KRYEVEPRA nuk i bejne dot.....fshataret.

  LG.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  EKSTAZE....ROCK  GREATE...

  Swallow the sun the best melodic doom death metal in the world.

  Fuck YOU.

  ABSOLUT...BAND.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  AWE...

  Boahhhhhhhhhhhhhhhh
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 14. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  [emoji4]

  Të dergoj nje t'perzemert pershendetje Ben djali. [emoji106]

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
  Airbourne likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  How do you feel about the music industry today?

  The only thing I can say is that I don´t wanna start a band these days. It´s quite impossible to live off of it. The record companies don´t give you a chance, like in the old days when they went “Here´s a pile of money, go make a good record!” Music these days, in my opinion, is fast produced and homemade and all digital and low budget. As a newcomer you have no chance. Everything is cheap and low budget in my opinion and there´s nothing good coming out these days, except for DJ´s. There´s a whole new and modern DJ culture like Skrillex and those guys. There´s a total change over in the music and the quality in music and the taste in music is totally different. We´re never gonna see bands like Led Zeppelin or Black Sabbath again.......Its...............................OVER.

  Lindemann-pills-740x740.jpg

  Danke SOPOTI...dhe LEXONI.

  Nga DJEMTE me te MIRE qe kane....NGELUR ne troje.

  Tashti perseja????

  Sepse shkruesi disa gjera i VERTETON sipas mundesive.

  Dhe GENTI nuk e di(ndoshta ma ben hallall).

  KAQ.
   
  Passion- Al likes this.
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pra....  GREATE.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Nuk ka ngelur PLEHRE pa atackuar mesues GASHIN.
  dhe perse?
  Vetem per MOSHEN....mamiQIRA.  Komb FUNDERRINE.

  BOMBing.....GREATE.
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Dhe ju...PICMUTER doni hapologrupe...  IrB 1.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Fotografia ishte super,shyqyr qe je i qeshur,se serioziteti sna duhet,na tepron...apo jo!!!

  Alle.

  όλα καλά
   

Shpërndajeni këtë faqe