Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. Auburn

  Auburn Primus registratum

   
  Airbourne likes this.
 2. snatch

  snatch Dictum Factum

   
  Airbourne and Auburn like this.
 3. Auburn

  Auburn Primus registratum

 4. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Auburn likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  KENGA sulmon.............. idenë e përgjithësimit të një popullate të tërë. David i nxjerr gjithë amerikanët si maniakë të dhunshëm, por në të vërtetë, ata janë thjesht njerëz që komunikojne me njëri-tjetrin.  Në përgjithësi, kur njerëzit thonë se urrejnë , ata në të vërtetë urrejnë .... njerëzit më të zhurmshëm, më të këqij e cetera.. Ata njerëz janë pakica, por janë ata që ju i mbani mend. Ndersa.....SUM-ica duan shkaqe apo shfajesime, qe të ndjehen superiorë.

  RIP.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

   
  Auburn likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  KTA...mamiQIRAT ka USA nuk kane demokraci.
   
  Tringa_ likes this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  :)
   
  Auburn likes this.
 9. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Auburn likes this.
 10. Auburn

  Auburn Primus registratum

 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS...PERHERE AKTUAL.

  FUCKING GREATE.
   
  Tringa_ likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS...disa QYRRAVECAR do thone...GREATE.
   
 13. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Per te pafajshmit!


  PS. Kush me la jashte, do te mbetet JASHTE!

  Adea
   
  Tringa_ likes this.
 14. Nela0

  Nela0 Primus registratum

 15. Nela0

  Nela0 Primus registratum

 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Fünf Jahre, vier Darmspiegelungen, zwei Wurzelbehandlungen und eine Handvoll Prostata-Untersuchungen sagen uns.......................

  qe <pushimet> mbaruan,dhe ka ardhur KOHA te levizim = BYTHEN.  FAZIT: Drücken wir uns also die Daumen und hoffen, die POSITIV verrückten Amerikaner greifen wieder an. Komplett aus dem Nichts kämen mit...!!!???>>>,,,'''<<<,((( oder= ALLERDINGS NICHT.
  PS....do dardanus pavia LESHUS,e ngaterrojne KINEN(cuditerisht eshte PO AJO e MADHE) me KURACAT e SOTEM qe jane bere te = VEGJEL.


  KAQ apo =Cave canem.

  TUNGI.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  MARTY eshte BRILIANT...KITARIST.  MEGADETH....GRUPI i REALIZMIT ROCK.
  PS...jena mcue me ****
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kemi RASTIN apo te VETMIN SHANC ne JETE...me MIRE se te BLEJME.  FUCKING GREATE.
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Fjalorin.................  vulgar,tregojani ATYRE ke KULLAT.  Kshu dhe JUVE =ZHULA.

  banned.....po kujt i RRUHET.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe