heavy metal still alive \m/

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Rornela, 29 Jun 2013.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Do rrime urt te jebace ROBT.
   
  DarkBlonde likes this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  HESHT...

  GRANDE...
   
  DarkBlonde likes this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  IMPERIAL...

  No mor TEARS.
   
  DarkBlonde likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Per 1 Mai te gjithe ne Kishe..

  LG.
   
  DarkBlonde likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  BON SCOTT po te ringjallej do ju THOSHTE...

  DANKE ose....mos tja u nin HIQ.
  GRANDIOZ.
   
  DarkBlonde likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Bon Scott schreit sich die Seele aus dem Leib..


  Shenimi IMI: asnji nuk ja prish dot dhe KURRE....MONUMENTIN....sepse MASAT POPULLORE te HUAJA te HANE te GJALLE.
  RIP.
   
  DarkBlonde likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FATKEQESISHT nuk mund te marre pjese......SOT.

  Naten e MIRE prej Airbourne.
  media.media.c5741e69-5719-4d48-8518-aca90ad62fc8.original1024.jpg
   
  DarkBlonde likes this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nuk jemi te gjithe njelloj..............prandaj.

  MM....PERJETESISHT.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Smund te harrohen EVENIMENTET..

  Se nuk ben dot poezi....qdo dite.
   
  DarkBlonde likes this.
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  It is with pain in our heart that we have to announce the passing of our beloved brother and mentor George Young. Without his help and guidance there would not have been an AC/DC.
  As a musician, songwriter, producer, advisor and much, much more, you could not ask for a more dedicated and professional man.
  As a brother, you could not ask for a finer brother. For all he did and gave to us throughout his life, we will always remember him with gratitude and hold him close to our hearts.

  AC/DC.

  RIP.
  AproPO: ne ndonje vend tjeter do ishin therrur midis vedave per qeshtje apo motive te dobta.
  PRA....ROCK dhe JO rep KACKE apo tallava SCHEISSE.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  LG.
   
  Passion- Al likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Enmal ROCKER und..............................es gibt KEIN zurück.

  Veshllapush BIG PUNK ........BOMB.
  Kalofshi bukur fundjaven.
  Ale.
  006gal_06-Sophia-Thomalla-for-DEICHMANN-13.jpg 002gal_DIe-Jugend-auf-der-BU-Sternfahrt-2015.jpg
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Perse Meshkujt nuk kane celuloza?????????????????????????

  Naten e mire.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pershendes Gentin.....AI e DI.

  BESTIE MAN and BRUTAL GREATE ROCK.
  Apropo.....THYJE KITARREN se nuk quhet.
  BIG DAVE=MULTI MUSICANT.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Jam shume KURIOZ kur te dali ky ALBUM.

  Dhe e DI ARESYEN PERSE eshte MUZIKUAR.
  GRANDE & FUCKING GREATE.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  KSHU NGELET KJO...
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=-xsPIlaGYYM
  Si i ATI sbehet KURRE por e provon....quhet linje.
  Quni fullanjit tall bycen me 500 euro...prandaj....komb DESHTAK do ngeleni ne FUND.

  RIP....BABY.
  Noten.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FAT...

  Rastisi.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Bis jetzt ist es "nur" mal ein Song, aber ob mehr daraus wird, ist noch offen.
  PS: deri tani eshte nje....GREAT SONG,por do te behet me shume...nuk i dihet,ja leme kohes apo allahu me zotin e di.

  Aber....Wenn ihr ein T'Shirt kauft, unterstützt ihr den guten Zweck! [​IMG].
  Ne Shqip: n.q-se ke mundesi,jep do cent per...Demenz ...ne troje mendoj une.
  Naten e mire.
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Soft ROCK...

  Me KOHE...do ECESH.
  Shkruesi jep 100 euro kush flamurtare i bie....gjazit.
  Mundesia....ZERO.
  KURSEVA.
   

Shpërndajeni këtë faqe