vrojtime

Guest
Re: vrojtime

vrojtoj se njerezit qe flasin fjale te ndyra jane te ndyre dhe vete , kujt ti djegi le ta mbaje
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

o lali gjenerali, ai s'eshte vrojtim por meditim ose hamendje. ndersa une vrortoj qe ti vrojtim e merr per vrym.
 

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga zog:
[qb] o lali gjenerali, ai s'eshte vrojtim por meditim ose hamendje. ndersa une vrortoj qe ti vrojtim e merr per vrym. [/qb]
o lali zogu ai vrojtimi jot nuk esh meditim e as hamendje , ndersa une vrojtoj qe ti ate vrojtim e merr per .... banane /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Per E -te e jetes sime:

1.Po e nis nga ti.Me kujtohesh gjithmone kur kap me dore ndonje liber te Kamyse.Me kujtohesh edhe kur shoh cifte qe dhurojne trendafila.(Une do te kisha dhuruar lule-me kishe then njehere) /pf/images/graemlins/smile.gif .Te kujtoj me syte gjysem te perenduar dhe mendoj se sa e cuditshme eshte jeta.Kur gjen dashuri nuk vrapon ta kapesh e ta shtrengosh por loz me te derisa merzitesh e pastaj e lendon dhe shkon...

2.Ti E-ja tjeter je njeriu qe me fort me ka goditur.Me ka lene pafjale vendosmeria jote,mendimi fiks,mbase edhe dashuria.Nuk ishte e thene qe te doja dike qe i fillonte emri me E /pf/images/graemlins/smile.gif .Mbase ky eshte justifikimi me idiot po s'kam tjeter per te te dhene.E di se ta kam nxire jeten per shume kohe,nuk mund te flisja une,kuptome.Tani qe gjerat u qartesuan nuk di te te quaj mik a shok,apo thjesht i panjohur me te cilin shkembej letra.Por te falenderoj!Kurre 'kam marre kaq dashuri sa nga ti!

3.Ti je i treti ketu se ashtu me erdhen mendimet po mbase duhet te ishe ne fillim te listes.Per ca kohe nuk e kam kuptiar si jam sjelle me ty,c'kam shkaktuar e si te kam merzitur a ushqyer.Di qe ti je i vetmi njeri te cilit duhet ti kerkoja njehere te flaur e s'ja kam thene kurre.Ky dreq monologu mund te ish pak me shume po qe se do mund te me lexoje.Por Me fal gjithsesi... /pf/images/graemlins/frown.gif

Ne fund te lashe moter!S'te futa ne rradhen e meshkujve,ti je krejt e ndryshme e krejt pa lidhje me ata qe shkrova lart!Ty do doja vec te te kisha prane,te te mesoja,te uroja qe jeta te jepte me shume se mua...te kam xhan!!!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Se kom harru:
O B@tha zgjut,me gajase me :eek: :lol: shtrengatat qe te vine ne port e i kthe mrapsht dufish tu i permledh turite.Eshte pse un s'jam te grupi(shyqyr Zotit) desha me t'thone Hallall se paske qon fenomen /pf/images/graemlins/laugh.gif !

:lol: :lol:

P.s:Edhe keto shkruajne per dashurine... :lol:
 

RecurrentDream

Forumium praecox
Re: vrojtime

Vrojtoj se ora e forumit eshte 5 minuta para. /pf/images/graemlins/smile.gif Apo mund ta kem une oren gabim? :idea:

Varja... :shrug:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Ka qene gjithmone /pf/images/graemlins/wink.gif e kam kontrolluar une nga gjithe orat e mia dhe tere PC-te qe kam perdorur /pf/images/graemlins/wink.gif

No worries /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

ti ca vure re?
fjalia duhet fillu me t'vonmen re.

Ve re qe afer meje asnje breg nuk me mban, pasi perplasem bej nje rroveshat edhe rri perseri ne dallgezim /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ve re se gjithnje e me shume i bie gjerave ne koke! Kjo me frikeson! S'jam as komplet lucid keto kohe! Do te doja t'ja fusja pordhes kot once in a while...
:shrug:
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se ka raste qe ja fus shume kot ... /pf/images/graemlins/frown.gif

ve re dhe qe eshte gje e mire kur e ve re... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

gjithmone kam menduar se njerezit meritojne nje shans te dyte.
e mendoj akoma,nje shembull i keq nuk meriton te nderroj principet e jetes sime.
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga sailor:
[qb]
Fillimisht postuar nga zevzekja:
[qb] a me thu ku ti gjej /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ve re se per kete duhet te martohesh me ndonje politikan.

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ve re se motoja ime eshte: larg politikes edhe larg atyre qe mundohen ta bejne ate...politikanet s'jane imazhi marteses time /pf/images/graemlins/frown.gif
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga irene*:
[qb] ve re se ka raste qe ja fus shume kot ... /pf/images/graemlins/frown.gif

ve re dhe qe eshte gje e mire kur e ve re... /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ve re qe njerezit fitojne respekt kur vene re kesilloj gjerash.
 
Top