vrojtime

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga gang_e_vockel:
[qb]
Fillimisht postuar nga hanini:
[qb] m'ka shku menia per llokum! [/qb]
ty te ka shku mendja edhe per nje pale kepuce them une:-P [/qb]
Nje pale do i marr se shpejti :rolleyes: (out of forum thing /pf/images/graemlins/wink.gif )

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

out of forum things...
qe ke sy ti ke,ate e di une,po keto gjerat brenda jane shume "intensive" pluhur sysh si i thone. :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

menyra absurde per te dashur,une edhe ti,i vetmi qe mendoj te me kuptoje je ti,e vetmja qe mund te te kuptoje jam une,e ne te dy jemi kaq te pakuptueshem njelloj duke vene ne pyetje gjithmone:thua ndonjehere kemi dashur??
Une e kam gjete pergjigjen.
Une dua!
me pelqen ta ricitoj,po as kesaj here nuk do precizoj,jane kaq te kota fjalet tek faktet tregojne qindra here me shume,e une ndiej kaq fort peshen e saj brenda meje.
dikush me kerkoi lista,po c'rendesi ka ta shfaq per njerez qe nuk u perket.
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga gang_e_vockel:
[qb] ...........Une dua!.................
[/qb]
larg sikter duart nga vietnami ( filmi parudhat /pf/images/graemlins/laugh.gif ) flaka dashnise tate mund te perveloje edhe kinen.


ti DO! une DU! ajo (Abstraktja) DO! pra NE DUAM! pra me sa shoh nuk eshte puna me dash, jo jo, te gjithe duam kuptohet sipas menyres tone, pra deri ketu shkrepse te parrezikshme te fabrikes llapshin (nje pjese teatri me Leninin /pf/images/graemlins/laugh.gif ) puna eshte sa ne jemi gati dhe deri ne ç'mase RREZIKOJME per ate qe duam.

a hidhesh ti nga penxherja per te? :sleep: dhe ketu bie zilja. ketu ti fillon e djeg gjithçka, bile aq shume sa duhet me thrrit zjarrfikesit se mund me djeg lagjen vallaj bilaj. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Zogu , mjaft cicerove /pf/images/graemlins/tongue.gif , bo icik pushim , ajo shyqyr e pranoi , ky me vrap me pytje te tjera ... prit iher , kadal kadal... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Une jam gati per action dmth
HIDHEM nga balkoni...se jam piano terra :lol:

yuuuuuuuuuuuuupi :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband:
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

:lol: :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif
zyk.gif



kur te qaj ijen une jo se jom kat i shtate, jo per gjo po kam frike se birroj metrone qe kalon poshte pallatit, e na akuzojn per atontat terrorist integrist muslimon masnejna, tobe strafulla se bo lala ate.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Transparente mo rrej se te rritet huna! /pf/images/graemlins/tongue.gif

E bam lamsh zogun /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hanini:
[qb] Transparente mo rrej se te rritet huna! /pf/images/graemlins/tongue.gif
/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
njat hall kam t m rritet pak, se s duroj ma tuj nigju, se e kam t vogel e kam t vogel /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/laugh.gif

Pse s'je ne msn ti abso?! Apo me ke bere block :cry:
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Spinnst du :eek:
e pse duhet te te baj block ty? :angel:
jam me nje sy ktu nje atje, te dy gjithkund e kerkund njekohesisht :devil:
nesermrama kam ate kallabullikun :wink:
tani po dal pak me xixellonjat.
ndoshta vij prap ne darke vone. :wave:

PS: Kordele :angel: , thnx per Mailin. Te shkruaj me konkretisht te Marten. E kalofsh(i)bukur. Mbremje te kendeshme. Pacim
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ka per te dale shkelqyeshem! /pf/images/graemlins/smile.gif
M'i puth xixllonjat :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

penele;) me pelqeu fakti se te duash eshte bukur,nuk i referohet dikujt aq sa totales,mgjth shume abstrakte per tu shpjeguar.
a hidhem nga penxhereja??
nese pallati ka marr zjarr po /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej qe Blue keka kthy prape mes nesh,bashke me ate pak "maliziozitet" qe e karaketerizon,gjithsesi na paska mungu.Welcome back! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se ketu ngatrrohet pitja me simiten.

ahhh se harrova. lajka asht historia ma klasike ne AF.

:wave: Su@mi
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej( kjo vetem me la gojen e me ba demek se je tu iu permbajt temes) se pitja dhe simitja jane te bame nga i njejti brum,ndryshon vetem sasia e kripes qe i hedh ne te!

Lajka histori e vjeter e forumit??? Duket atehere qe jam e re ketu une! S'me ka ndodh me verejte nje dukuri te tille ketu ,aq me pak me e praktiku!

:wave: restituito!
 
Top