vrojtime

TDSH

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtova se sot me lindi deshira te jem serisht femi...Pashe nje nene me bebken e vet, me ngjau me nje femi qe dikur e nje kohe nuk gezoi me shume se dy pranvera. Ishin aq te embla nene e bije, kishin te njejtat tipare, nje lloj embelsije, dhembshurije, ciltersije ne buzet e tyre, ishin njesoj nene e bije...
Me lindi deshira te jem serisht femij...ose me mire deshira te jem nene.
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

E dija se kishte per t'me lone me pasoja Matrix 3 te merkuren dhe dje 1-shi /pf/images/graemlins/frown.gif


C'e molta differenza tra conoscere il sentiero giusto e invocarlo /pf/images/graemlins/smile.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Xingaro:
[qb]
Fillimisht postuar nga irene*:
[qb] ve re se ka raste qe ja fus shume kot ... /pf/images/graemlins/frown.gif

ve re dhe qe eshte gje e mire kur e ve re... /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ve re qe njerezit fitojne respekt kur vene re kesilloj gjerash. [/qb]
ve re se nuk po i rezistokam dot tundimit t'u grrickam me ty ...
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vene re se njeriu eshte shume shperdorues...harxhon teper e keqperdor gjera te vyera.

njeriu shet lire kohen e tij
njeriu flet teper...do ishe me i lumtur nese do te fliste me pak.


njeriu e shet shpirtin per pak gje!dhe s'eshte kurre i kenqur...vajtime te brendeshme keto te mallit per idealen!
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se mungesa e terrenit eshte nje detaj konsistent.
Ve re qe s'jam bime kaktusi qe njerzit te grricen pas meje.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vej re se nuk eshte koha per gjethe fiku e Iren /pf/images/graemlins/wink.gif

Vej re se posten e kam ende bosh /pf/images/graemlins/frown.gif c'ndodh sot me kanalet :confused:
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Vej re se nuk eshte koha per gjethe fiku e Iren /pf/images/graemlins/wink.gif

Vej re se posten e kam ende bosh /pf/images/graemlins/frown.gif c'ndodh sot me kanalet :confused: [/qb]
vej re se aftesite e mia te perceptimit sot likan per te deshiruar, ndoshta faji i rezonances se coroditjes sime ndaj pyetjes se mesueses se letersise: " c ka dashur te thote autori me keto vargje... "

ve re se kur mungon bonsensi preferoj heshtjen ... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] mos ik...une e kam bere shpesh...paçka se sot jam nje i papune! [/qb]
e di...dikur numuroja...

ika me gjithe mend tani se do me quajne dezertore /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Nuk kam ndermend te merzitem per asnje gje ne bote pervec asaj qe dua vete te merzitem sepse e di qe ia vlen merzitja.
Nuk me pelqen pasyqyrimi i realitetit ne mure betoni, preferoj opinionin tim dhe ate jo-kanoses.

Fundja perse?!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

T'kem te t'i jap iher puplat n'dore...vura re prape /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej(ose me mire te themi ndjej) se po me dhemb shume koka.Kam fillu te preokupohem per njerez dhe ngjarje qe nuk meritojne aspak vemendjen time ,po boshlleku,monotonia,rutina qe me kishte zene ishte e paperballueshme,ishte nje forme sfide qe doja ti beja realitetit!Falimentim total!
Po tani po e shof qe ishte me mire ajo monotonia e merzitshme sesa kjo dhimbje koke bezdisese!
 

Admir

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vini re! Vini re...e prape...vazhdoni te vini re, derisa ta adoptoni konceptin kohe, deri kur ndryshimi te jete i ndryshem. Shperfillni konformizmin, besomeni, do humbisni origjinalitetin. Nenkuptime rutine, vura re para pak sekondash...
 
Top