vrojtime

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

vej re qe leshi i K dita dites shtohet ndresa leshi i K pakesohet.


ekuacion me dy te panjohura /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Po si arrin me i bo te dyja vronjtimet njekohesisht?! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hanini:
[qb] smile, sowy to say that but:
Ashtu ndodh gjithnje! Ai qe punon per nje qellim/ideal quaje si te duash, nuk merret me llafe /pf/images/graemlins/wink.gif
Po mos u shqeteso! Shyqyr qe nuk varemi prej llafeve! /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Keto njerez me japin aq bezdi :mad:
Kemi kaq kohe qe mundohemi ti mushim menjen robve qe shoqata duhet, per te mbrojtur te drejtat tona, per te ruajtur traditat, miqesite e me the e te thashe e invece kto lloj robsh s'pranojne te vijne tashti ku ne te tjeret japim nga 10 euro por kur shoqates ti jipen kontribute ( :mad: ) "na beni nje ze" thone.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se kur disa njerez e kuptojne se e kane gabim dhe s'duan ta pranojne, te pakten te shkojne ne toilette te sqarojne idete me veten e tyre!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

s'me shkruhet mo...
u lodha,
e me vjen keq...

kam shum nevoje per diçka qe s'e gjej dot tek askush, dhe kam kuptuar se eshte shenje pertacie ta kerkoj tek te tjeret...sespe kam nevoje ta gjej brenda vetes sime.
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se bota ndonjehere me ngjan si ato puzzle me 2000 copeza qe duhet ti bashkosh per te formuar foton a peisazhin qe kane te kopertina.Ndonjehere te duket sikur ja ke gjetur fillin,ndonjehere copezat te ngaterrohen te fusin ne konfuzion dhe te duket sikur s'ke per t'ja arritur kurre ta formosh.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Ndodh qe puzzel-in e formon dhe pse me shume mundime (nje qe bera une njehere me 3000 copa me hengri nje jave) dhe pasi e ke formuar dhe shijon fuguren dhe kerkon ta ruash ne nje kornize, nga dicka qe nuk e ke menduar e tera te therrmohet ne duar ne te mijetat copeza te veta. /pf/images/graemlins/frown.gif

...dhe aty nuk i rikthehesh me....e le te therrmuar.
 

Guest
Re: vrojtime

Vrojtoj se njerezit kan filluar te ndryshojne /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: vrojtime

sec mu kujtua i shprehje tani , qe e perdornim ne shqiperi ne /pf/images/graemlins/wink.gif
me mua e ke ?
po
po e pate me mua e ke ko*il :lol:
hajdeee popull , yyyp xhixhi
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

ndersa kush e ka me mu..........e ka pinguin. /pf/images/graemlins/laugh.gif


ps; kryqezimi zog me njeri jep pinguin. :eek:
 

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga zog:
[qb] ndersa kush e ka me mu..........e ka pinguin. /pf/images/graemlins/laugh.gif


ps; kryqezimi zog me njeri jep pinguin. :eek: [/qb]
rrac arixhiu :eek:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kush ma ka merzit Laren se e nxiva para e mrapa :mad: :smash:

Lara
parla dei cazzi altrui chi non ha un ***** da dire di se stesso /pf/images/graemlins/wink.gif
:kiss:
 
Top