vrojtime

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se hezitoj te flas kur e shoh duke buzeqeshur,nga frika se mos e prish ate pelhuren e kristalte qe i mbulon fytyren.
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Furor Aquila:
[qb]
Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb] kam ven re qe jam e padukeshme...te pakten njerzit rreth e rrotull meje me bejn te ndihem keshtu!!! [/qb]
Une ty te shikoj per mrekulli..... :wave: [/qb]
sot ndihem e dukeshme...ndoshta sepse mu desh te dilja perpara gjith shkolles per te pranuar an Academic Award thingie (sisha vetem shyqyr) the funny part is that im about to fail 2 classes this yr /pf/images/graemlins/laugh.gif

Vrojtimi i sotem: vura re qe nuk duhet te veshesh reçipeta (si shkruhet?) te ngushta sepse ka shume mundesi qe do te hapen ne klase te Spanjishtes :mad:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb] kam ven re qe jam e padukeshme...te pakten njerzit rreth e rrotull meje me bejn te ndihem keshtu!!! [/qb]
epo del ne shi se do duket te pakten silueta!! :lol: mos u merzit se neser do jete me mire!!Merre stresin lehte!!!
 

beshbossi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb] kam ven re qe jam e padukeshme...te pakten njerzit rreth e rrotull meje me bejn te ndihem keshtu!!! [/qb]
epo del ne shi se do duket te pakten silueta!! :lol: mos u merzit se neser do jete me mire!!Merre stresin lehte!!! :kiss:
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

po ve re qe jam bere per syze.. /pf/images/graemlins/frown.gif ..epo helebete te rrish mbi çdo dite 13 ore perpara kompjuterit
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ve re se me pelqen shume firma e re e nazhit "Il tempo delle hurme"...
Ne mungese paska plas rremuja,qafira dy faqe paski mush sa ika?
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vej re se me paska marre malli te ha kos (krem /pf/images/graemlins/laugh.gif ) me mjalte /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga fujiko:
[qb] Te ishte m*** flori, ne shqiptaret do ishim mbreti Mida! /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Jo...,po te ishte mu*ti flori tek ne do kishte thjesht krize mu*ti,ose do behej mu*ti me tollona. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ika une se filloje te mbaje ere ketu.
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

opo seç me qellojn mu ca vampira afer ne bibloteke...njoni m'bo krrap krrup me regjistrator, tjetri pi kafen me rrufitje plake 80 vjeçare, tjetri cic mic me celularin. e t'menosh qe nuk ulem asihere ne te njejtin ven.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

(vijim nga mesiper)
...e ne kete pike une buzeqesh,kisha vene bast te shkonte keshtu,vetem njehere kam humbur nje bast plot deshire,ia vlente fort.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

pasionet dhe deshirat shijohen kur bahen per vete dhe jo per te tjere.
disa njerez flasin me bindje per disa gjana qe kane... harrojne se gjenden ne treg per te gjithe! :idea:

verej se arti abuzohet cdo dite e ma shume...
HOW CHEAP /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Sapo lexova Uriah Hipin ne versionin hipokrit te Apologjise se Sokratit.

C'do lexoj me tutje, ku i dihet!!!
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

... shume nga ata persona te cilet une gjithmone i kam admiruar per kulturen, inteligjencen, mbi te gjitha per patriotizmin e tyre kur erdhi momenti qe keto risorse ti vinin ne sherbim te diçkaje, qe fundja fundit eshte edhe ne interes te tyre, ato kthyen kurrizin sepse nga gjithe kjo nuk nxjerrin asnje te mire materiale.
Sot me duket vetja idiote ...ai "patriotizem" ishte dhe fatkeqesisht eshte per to nje mjet per tu pasuruar :mad:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

smile, sowy to say that but:
Ashtu ndodh gjithnje! Ai qe punon per nje qellim/ideal quaje si te duash, nuk merret me llafe /pf/images/graemlins/wink.gif
Po mos u shqeteso! Shyqyr qe nuk varemi prej llafeve! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

TDSH

Primus registratum
Re: vrojtime

Frike nga te vuajturit,
frike nga nje vetmi e re.
Nje mur i padukshem mes nesh.
Shihemi por nuk takohemi
indiferente,e te panjohur per njeri tjetrin.

Nje rruge ndan shtepine tende nga timja...dhe kam kaq koh qe nuk te takoj. Ke frike te kalosh perpara dritareve te mija, mos u tremb, nuk ta pres udhen. Me muaj qe ste kam pare... se di ne ke degjuar por me merr malli ndonjehere dhe mua. Mall per te shkuaren, mall per te harruaren, mall...e perse mall, mall per asgje. Ku je miku im? Jetojme te dy ne nje qytet dhe radhe shihemi sa radhe, kadareja na qendron besnik, fjalet e tij marrin vertetesi kur ti gjendesh per tej udhes e une nuk te takoj dot...Nje qytet i rrenuar nga dashurite e venitura, nga fjalet neper goje te liga qe shkojne poshte e lart, nga ditet e bukura qe kaluam bashke, nga lotet e mi, nga bredhjet e tua...Ku je miku im, te kerkoj ne endrrat e mija, ne kujtimet e palosura ne sirtare, ne fjalet e shkrojtura e te parrefyera, te kerkoj ne vende te gabuara kur ti ndodhesh vetem per tej rruges...
Du te di ku je, si je , cfare ben, me ke del, si ja kalon, cthote puna, cthote jeta, si eshte shoqja jote...Mos me moho te drejten e nje miku, nuk kam fuqi te te marr ne telefon...Me merr malli dhe mua!
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

78 si viti`78...
U be edhe kjo pune. Une , ti dhe te tjeret. Tani te tjeret jane prane meje e une largohem nga ti. S`e di ne kam frike nga te tjeret a nga vetja. Di qe tani s`ka me ne udhekryqe tabela me mbishkrimin " NE". Ate e lame pas ca kohe me pare kur zgjodhem rrugen me te veshtire.
Ec ... ec ... hidhi hapat pa kujdes. Une po eci ne trotuarin tjeter, ate te syve vezhgues e mendjes kurioze per te njohur, per te pare...
Fajtore pa faj... I lene i patradhetuar...
Sa kot...
 
Top