vrojtime

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re gjithashtu se un kur s'kam pulen rri pa hanger...
nuk ma kalon gurmazi sorren!
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] 2- ose une jam diçka e ndyre qe s'kam ndonje vlere veç propagandes e fjales se gjate.

[/qb]
s'je e pike!
ta marrin kush te doje ket cekicin :smash:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

dhe provimi maroi...treni eshte mas 30 minutash...ve re se njeriun askush s'e demtoi me shume sesa ai demtoi vetveten.

un s'kam dashur jeten te me mbushet me silueta njerezish, por kam preferuar te harrohem me lehte sesa te mbes barre, nje cope guri ne xhepat e dikujt...dhe kjo vlen per kedo!

Unutma...unutulanlar, unutanlari asla unutmaz!!!ka thon nje mesusi im, Zoti i lehtesove kete jete e tjetren.

blu /pf/images/graemlins/smile.gif
 

viSara

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se edhe tani qe erdhi dimri vajzat e kane perseri belin jashte she nuk jane me te zojat ne gjysmen e stileve sepse ankohen me dhimbje beli.turp te kene!
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Ketu ne forum njerzit flasin sikur ndjenjat i kane me celes,ndize driten,fike driten.Fatkeqsisht apo fatmirsisht nuk eshte keshtu.Dashuria,urrejtja,haresa,gezimi,dhimbja,nuk jane me butona ndaj dhe ne kete bote droga eshte bere nje problem gjigand sepse njerzit refuzojne te kuptojne qe jeta eshte nje permbledhje e gjithe ndjenjave dhe nuk jemi ne ata qe vendosin se ke prej tyre duam e ke nuk duam.Njerzit drogohen per te ndjere per nje cast ate qe duan te ndjejne e jo ate qe per momentin u ka rene ne hise.Te pranosh sot trishtimin dhe dhimbjen do te thote te perjetosh trefish gezimin qe do te sjelle e nesermja.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

1.i shpjegohet dot dikujt ne telefon se une nuk kam rrjedhur nga trute keq,se une nuk e dija...
2.mah ka ca kohe qe njerezit i kuptoj e si kuptoj,
po shen thomain e kuptoj ama.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

mos caj koken eja me mua ne shpine e micheles do tymosim e do loze violinen per ne. :kiss:
mreme me ushqyen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

Nuk po shtyhet dita fare sot ne pune /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif me iket ne shtepine time jo kete ketu /pf/images/graemlins/frown.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Xingaro:
[qb] Ve re qe zevja ka postu te hapesira filozofike.Me te hongert zgjebja naten...Ishalla se shef njeri se kane per te ra ne depresion komplet. [/qb]
ve re dy gjera per xingun:
-qe shpejtesia e xingut ne kthimin e pergjigjes eshte rrit, kjo do te thote qe ai ka mesuar te shtypi me shpejt butonat e tastieres /pf/images/graemlins/laugh.gif

-qe eshte shume perserites, vetem ket batuten e zgjebes di...shif e pra zelig se dro po ma men na i batute te re :shrug:
eh jevgu po jevg mbetet lidhur ngushte me fenomenin e zgjebes /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb] Ve re se Zevi qeka kthy... /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
ve re qe dikush e vuri re kthimin tim /pf/images/graemlins/wink.gif

po ketu e kthej koken edhe pse shume rralle e me periudha :kiss:


p.s me thuj icik nga bje illuminatio :confused:
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] vej re qe zevja ka qejf qe ta tregojn me gisht i modh e i vogel /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
kam vallaj...por jo te gjithe vetem ca rob :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Chatnoir:
[qb] i thuhet dot mutit mjalte??? [/qb]
e ke parasysh ate barcaleten me burrin qe i thote gruas:
-Grua te kam pa ne anderr. Ti sikur kishe ra me nje qyp me mjalt e une sikur kisha ra me nje qyp me m*ut.
U gzu gruja:
-Sa mire!- tha. - Po pastaj?
-Papritur, - i tha ky, - une fillova me te lepi ty, e ti fillove me me lepi mu!
 

Furor Aquila

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb] kam ven re qe jam e padukeshme...te pakten njerzit rreth e rrotull meje me bejn te ndihem keshtu!!! [/qb]
Une ty te shikoj per mrekulli..... :wave:
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Te ishte m*** flori, ne shqiptaret do ishim mbreti Mida! /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top