vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb]
Fillimisht postuar nga angeldeviled:
[qb]
mor po c'do me thane me kete ti? [/qb]
Kushedi s`ishte tu fol me ty... /pf/images/graemlins/wink.gif rri rehat tashi e shif e nderroi icik ato rrethanat... /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Shif kjo e mirinformuja!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

betohem tre vrojtime interesante,nuk tallem aspak mgjs askujt s'i intereson.
ti e mireinfor-mumja,te te informoj edhe dicka ate dhjetorin e kemi te zene qamet,po mendoj se do ta kalojme bashke,per te tjerat merr pasqyra e mos fol per dashuricka se ke mbushe faqet e forumit,si u beka kshushi per nje anglez mi???
mi sill kullat e vrojtimit nga gadishulli iberik se ti le amanet:-P /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PaperMooN:
[qb]
Fillimisht postuar nga BENG:
ve re se shuma ne katror e kateteve nuk eshte e barabart me katrorin e hipotenuzes por shuma e katroreve te kateteve eshte e barabart me katrorin e hipotenuzes.

vrojtim ishte edhe ky /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
bofon...

vrojtim dhe ky pra mo :idea: /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif [/QB]
sta kapa vrojtimin :rolleyes:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

me gjithe shpresen qe gjerat ti ndryshojne njerezit,historia perseritet.
vetem pishmanet nuk do mund t'i duroja.
po filloj te hap strajcen.
ne ka dicka qe me pelqen tek njerezit eshte ftohtesia e tyre akull gur,kam gjykuar gabim dike,mgjth eshte vone per t'ia thene.
 

beshbossi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga MioSotis:
[qb]
Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb]
Fillimisht postuar nga angeldeviled:
[qb]
mor po c'do me thane me kete ti? [/qb]
Kushedi s`ishte tu fol me ty... /pf/images/graemlins/wink.gif rri rehat tashi e shif e nderroi icik ato rrethanat... /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Shif kjo e mirinformuja! [/qb]
mos u zini mos u zini se rrethanat ishin te miat e ju s'po i nderroni
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

i dashur kercenime te tilla ne af,pranohen vetem nga thashethemet,duku duku,se nuk i dihet se nga kush do kercenohesh apo ku do te te kercenojne. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] po humbet thjeshtesia, fisnikeria, sinqeriteti...
m'ka marr malli me pa vajza uje e sapun,me buzqeshje t'amla femnore.
shoh fytyra te egra, (me menyren e tyne perpiqen t'jene sexy) por bahen thjesht qesharake.
m'ka marr malli me pa djem "caring" ,"protective"... kudo shef at fytyren Tough, t'Don Zhuanit apo "intelektualit"-wannaBE.
m'ka marr malli per ftyra t'sinqerta,persona t'sofistikum me gjeste "humble" dhe jo persona bosh brenda, qe kerkojne me e mbush boshllekun tu kerku te vetja ate qe nuk egziston.

!

(kerkoj t'falun per perdorimin e fjalve t'huja, por e kam t'veshtire me i pershtat ne shqip).

ps: perqafime per ata qe i kam xhan /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ve re se postim si ky kisha kohe pa lexuar.
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Ve re dicka te cuditshme...
ja dhe xingu arriti te futej neper skutat e mendimeve, me behet qejfi qe ke filluar te sensibilizohesh, se pervec seksit ne jete ka edhe gjera te tjera /pf/images/graemlins/tongue.gif

Blue rrofsh, per verejtjen tende /pf/images/graemlins/smile.gif
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re qe zevja ka postu te hapesira filozofike.Me te hongert zgjebja naten...Ishalla se shef njeri se kane per te ra ne depresion komplet.
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

Ne dhimbje jemi vetem! E shtrengojme pas vetes qe te na dhembe akoma me shume, nuk e ndajme me askend, edhe kur e flasim e perserisim te gjithen me qindra here derisa ta shtojme sasine e dhimbjes. Kurse ne gezim behemi cuditerisht zemergjere, ndajme buzeqeshjen me te gjithe, te njohur e te panjohur. Flasim mbi gezimin per ta ndare me te tjeret, flasim papushim si te donim te cliroheshim nga kjo barre e rende. Them qe Zoti, fati, mami me babin, evolucioni a kush te doni ju, shkurt ai dikushi qe leviz gjithe kete mekanizem te madh qe quhet jete ka bere nje gabim fatal duke na programuar ne kete menyre.
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

ndersa une vrej se qekurse djemt fillun me rrujt -oqet, leshi te sqetllat e vajzave filloi te rritet.
 

Admir

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Verej perseritje perceptimesh, pershkrime vitale, e ne vazhdim mungese vullneti per te qerasur te varfrat zgjidhje. Ne djall uleritjet!!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sa prapa bote paskem qene, po edhe piktoret e koherave te vjetra pasken qene vizionare, se grate me lesh nen sqetull i kane bere /pf/images/graemlins/wink.gif
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

e shoh qe se paske kuptu ate shprehjen lart, po ta driçoj, desha me thone se qekur meshkujt po behen femra, femrat po behen meshkuj. dukuri aktuale kjo.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ma ndrico edhe me tej te lutem se prap terr shof:

Si po kthehen burrat ne gra e grate ne burra: ne veshje? ne sjellje? ne marredheniet intime? ne sektorin e punes? ne perceptimin e jetes?
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vrej se Zog ndricohet duke bere passegiaten noturne /pf/images/graemlins/laugh.gif nga drita e llamapve te semaforave neper rrugicat e erreta te neteve te ftohte dimri /pf/images/graemlins/smile.gif Ndaj sheh keto ndryshime leshi /pf/images/graemlins/laugh.gif

pS: (Shaka e /pf/images/graemlins/laugh.gif )
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

...nuk je ai qe une mendoja ?!?!?!?!?!

Ne rradh te pare kush mutin me lexon posten se lat nom... FATTEVI UNA VOLTA OGNI TANTO ANCHE I CAZZI VOSTRI!!!!

e sa per imazhet e mia iluzionare,


1- ose ndoshta ti ke menduar gabim, por kjo s'ka shume te ngjare te pritet prej teje.

2- ose une jam diçka e ndyre qe s'kam ndonje vlere veç propagandes e fjales se gjate.


mjafton te mos preket ajo çka eshte e bukur ne ty, un pranoj te jem si ne piken dy, e ta dine te gjithe...
 
Top