vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga fujiko:
[qb] I kisha thene nje here: "Jam gati te kthej edhe faqen tjeter, nje here te vetme, sepse dy faqe kam"...
Verej se jam njeriu me kot ne kete bote! :shrug: [/qb]
Ve re se me ka marre malli per ty!
Lexo pm!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] ve re sesi koha kalon e une jo! [/qb]
...Thoje dikur te mos ndalem,se s'na eshte dhene ende leja per tu ulur.Koha nuk ekziston lal,kohen e bejme ne.
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga fujiko:
[qb]
Verej se jam njeriu me kot ne kete bote! :shrug: [/qb]
Budalliku me i madh qe kam degjuar! :smash:

Ti je si shpirt /pf/images/graemlins/smile.gif
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Kam vene re se shume nga ata qe kam ne kurs jane tipa te cuditshem, te pakten nga pamja e jashtme. Tipa Hippie qe se di pse me acarojne vetem kur i shoh ashtu te veshur cuditshem, me modele flokesh akoma me te cuditshem si dhe me rroba te pista e te grisura (te pakten ne dukje) :rolleyes: Valle keshtu te jene historianet?! /pf/images/graemlins/laugh.gif Trembem :wink:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga MioSotis:
[qb]
Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] ve re sesi koha kalon e une jo! [/qb]
...Thoje dikur te mos ndalem,se s'na eshte dhene ende leja per tu ulur.Koha nuk ekziston lal,kohen e bejme ne. [/qb]
vrojtimi im ishte mbi perhumbjen ne hiç te disa vlerave si koha qe absolutisht s'i krijojme ne dhe mbetjen ne momentin e tashem tete vetmes diçka me vlere qe une posedoj...koshiencen per veten.

Vrojtimi im i dikurshem eshte vetem perforcuar nga ky i fundit...koha kalon si lapsi qe kalon ne rreshta...e une s'mbaroj si koha po mbart perhere e me shume...ne menyre te parevokueshme shkrimin e kohes mbi mua.

Mund te saqrohem duke thene...

Dikur s'do te kete me kohe...por une do te jem akoma! Sounds better!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga fujiko:
[qb]
Verej se jam njeriu me kot ne kete bote! :shrug: [/qb]
s'mund te te ngushelloj momentet e te kuptuarit te dobesise, vetmise, paaftesise apo nje mal te tere te mangesive personale eshte i shenjte tek çdo kush.


Bota eshte plot me farera...farera qe duan te behen peme e te ngjaten drejt diellit.


Shume prej tyre jane budallaqe e naive...prej tokes zgjaten e ngrihen drejt diellit, drejt ajrit te paster te lartesise.

E disa...disa prej tyre kuptojne qe nje fare s'behet kurre peme duke u zgjatur vete drejt diellit.I duhet te futet nen toke, nen dhene e zeze, e ne vetmine e erresiren qe mbetet mes saj dhe vetvetes, do ti plase cipa....e do shpertheje nga brenda ne njediçka te re...nje filiz.


e kur ajo te jete peme...vigane e e larte mbi toke farat budallaqe do te jene kalbur.


une mendoj se fara nen dhe e ka menduar shpesh..."UNE JAM FARA ME KOT NE BOTE"

Dedikuar Jules!
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Verenjta nje emer te shkruar diku , ma beri zemra bam. Qenkam me te vertete keq per te te pare. :shrug:
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

U zgjova perseri. Sot ka diell , nuk bie shi. Degjova pak muzike e perseri mendja ime fluturoi tek ti. Nje dhome e erret ku trupat tane afrohen e largohen nen ritmin e zemres. Perkundemi ne krahet e njeri tjetrit duke kundermuar profumet tona. Me vjen te rreshqas mbi trupin tend e te ndjej duart e tua kudo. S`vonon shume e gishtat e tu pershkojne floket e mia, zbresin ngadale mbi qafe , e perkedhelin lehte e me pas hapen mbi kraharor. Pellemba jote eshte e ngrohte e leviz ngadale mbi shpatullat e mia te zhveshura, ulet poshte me qetesi, here mblidhet e her hapet per tu shtrenguar rreth belit ku ndalet me gjate. Tani te ndjej me afer. Me pelqen te te perkedhel shpatullat e te te puth gjoksin, te leviz mbi te e ta bej timin cdo centimeter te tij, ndersa ti me mbledh floket nga pas. Hika shpirt se me hutove qe ne pike te mjesit.

Per *****!

( marre nga libri: " Nuk e di kush!" )
 

D-J

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sa here thosha qe diten qe do t'a marre seriozisht forumin my life will not be the same again!
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb] Tradhetare!!! Prove tradhetie e pakundershtueshme :mad: [/qb]
Per ty ishte mer shpirto, mos ma prit hovin keshtu... /pf/images/graemlins/frown.gif

Edhe nigjo ketu, une s`tradhetoj , preferoj me i thone gjojnat nji sekonde para se te ndodhin. Ajo qe me coje drejt kesaj ishte sjellja jote prej Don Zhuani ne forum. Cfare pretendpje ti , te rrija aty pa thene gje e pa reaguar une e te duroja ato ec e jakjet e tua me te tjerat?! Po jo re se edhe une e kam nji fije zemer... :mad:
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb] Sa here thosha qe diten qe do t'a marre seriozisht forumin my life will not be the same again! [/qb]
Vrojtoj qe Diku qeka tip xhelozi... /pf/images/graemlins/wink.gif dhe melankoniku kur i do qefi... /pf/images/graemlins/wink.gif Pak nga pak po e zbuloj ... :devil:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Tradhetare dhe sluj asnje pike presje nga ajo qe thash. Mir te tjerat po do degjojme tani se si i ndjen duart e atij tjetrit kudo dhe qe ulen poshte me qetesi. Ky eshte kulmi! Ckujton ti se ka brire tradhtia? Njeriu vertet i dashurum nuk fshihet prapa ca yjeve ne vend te emrit per ta patur si justifikim nqse te kapja ne flagrance. sjellja ime sesht aspak donzhuanjane, po nga vet natyra jam tip xhentil dhe sesht faji im qe te tjeret aludojne per maskaralliqe. E po gojen botes nuk do i mbyllim de :devil: . Ne fund te fundit eshte me e ndershme nje tradhti Don Zh. se sa nje tradhti ndjenjash e shtyr nga revanshi. Femer mizore :mad: !
 

D-J

Forumium maestatis
Re: vrojtime

I shkaterruar plotesisht afrohet drejt tavolines ku nje thike eshte ngulur ne kulacin e ngrohte!
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Mbasi hengri kulacin e ngrohte , Diku shkoi ne dhomen e gjumit.... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ngjo ketu se po jap si shume liri shprehje... /pf/images/graemlins/laugh.gif ,sjellja jote eshte prej don zhuani dhe pike mbaroi. Cfare eshte Don Zhuanizmi per ty? Per mua eshte sjellje e lekundur midis shume personash pa ditur mire se cfare kerkon, ndaj provon shume e sa me shume provon aq me e veshtire eshte te kuptosh se c`do. Mendimet te behen konfuze e s`ke me as tip ideal, as enderr. Te pakten une po shoh qiellin dhe po shkepus 5 yje. /pf/images/graemlins/wink.gif Sa per duart e tij mos u bo merak se mu jane tu me prek , jo ty... oj ky hidhet si gjeli mbi pula... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Diku... :kiss:
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb] prit prit hiq dhe ca peta /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Po jo shume ama , se i hiken lezeti... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se shume njerez bejne idiotlliqe vetem e vetem ti japin vetes imazhin si "te veçante"
 

Anasykaltra

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] menyra absurde per te dashur,une edhe ti,i vetmi qe mendoj te me kuptoje je ti,e vetmja qe mund te te kuptoje jam une,e ne te dy jemi kaq te pakuptueshem njelloj duke vene ne pyetje gjithmone:thua ndonjehere kemi dashur??
Une e kam gjete pergjigjen.
Une dua! [/qb]
ke do me ne fund nga te gjithe ata qe perbejne ushtrine e atyre qe pohon ne versionet e tua me njerez te ndryshem ?????????
kur te vendosesh me te vertete na co telegram te bejme hallve!
Shnet dhe me tru ne koke thirri menjes noj here ker te kesh kohe ne mengjes para se te mbyshesh stomakun.
Ndrroji nr syzeve ne bote ka dhe njerez qe nuk kane nevoje per xhama per te pare cfar me te verte nuk ka nevoje per komente.ti do revoltohesh , editoje po deshe mu duk e drejte te te them se nuk kam nevoje per fjale te embla nga njerez te hidhur.
Ma mer menja se e ke festuar me se miri hallowinin je ndoshta e vetmja, qe me te verte nuk ke nevoje per maska se briret te duken gjithesesi! :angel: ---->>>>>> :devil:
Me vjen te qaj nga zemerimi po c'te besh po se pesove nuk meson.
Te lumshin trute!se zemer ske
 
Top