vrojtime

Poseidon

Primus registratum
Re: vrojtime

Per fat s'ka filluar akoma dimri tamam.

Jane Indian summer days qe te genjejne se akoma dimri eshe larg. Iluzion i kendeshem.
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re qe forumi esht nje grumbull adoleshentesh qe flasin per njeriun...jeten e vdekjen sikur, popuj te tere e ideale sikur te jene prrallat e andersenit.

ve re se dikush ka filluar te perpiqet te me ngjaje bajatshem....pffff!!!


ve re se ....po me bie telefoni...pa numer ...s'pergjigjem dot ne biblio tani...
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Ketu te un' ka dale ne mode nje triko me ngjyre te kuqe dhe diku me shirita te bardhe dhe ne mes lexon "Turkye" Dhe me besoni kur them se ata qe e veshin nuk jane turq, dmth ka dhe turq normalisht, por shumica jane nga keta gjermaniket :shrug:
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

Lodhje! Tamam atehere kur s'ke ku te ulesh. Lodhje! Kur rendja ne drejtim te lindjes eshte me e gjate sesa po t'i biesh verdalle nga perendimi. Lodhje! Kur perplasesh me komente qe "je ne shume raste me i sinqerte sesa duhet". Lodhje! Kur fatmiresisht edhe te tjeret kane te drejte!
Ose thjesht merzi! E kam inat vjeshten dhe dimrin me gjithe te!


--------------
"Kur te tere thone qe 2 plus 2 bejne 5, aq bejne!" - Reshat Arbana
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

spastrova piedestalin,njehere per fat tashti per merite i thencin.
p.s flm penelke me zgjove nga gjumi.
p.s.s: neser serish shtegtim.
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

rracizem gjithe andej ... e me vjen te plas kur kete e shoh ne syte e femijeve .. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

mengjesi

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se na eshte ndare mendja ne kategori arbitrare: psikologji, filozofi, sociologji, bllabllogji, ekonomi, dashuri, krijimtari, e me the te thashe. Si ka mundesi qe nuk ju kundervihemi ketyre kategorive? Si ka mundesi qe harrojme te merremi me veten ne total? NUk eshte e trishtueshme qe ne boten e sotme mbijetesa eshte pothuajse e pamundur (madje mund ta heq pothuajsen fare) pa i njohur kategorite e vepruar perkatesisht? DAMN!
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

...se sa here qe kerkoj nje shok gjej nje te predispozuar per t'u bere i dashuri im dhe sa here kerkoj nje te dashur gjej nje mik.. eshte faji im qe s'ndaj shapin nga sheqeri qe ne fillim apo... ?!?! Mahh...

p.s. x blue: ciao kinge!! Mos me thuaj me zonje sepse ligjerisht vazhdoj te jem zonjushe dhe besoj se keshtu do ngelem per nje periudhe te gjate. ç'kenaqesi as e zene e as e lire kesaj i thone te kesh edhe gurin edhe arren ne dore /pf/images/graemlins/laugh.gif . :kiss:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

...Ftoj te gjithe te ngadelsojne hapin,mbase edhe te ulen,te shohin boten ulur e jo me vrap si figura pas nje treni per destinacvion te panjohur...
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se gabohesha kur mendoja se duke mos mbajtur shenime e ndiqja leksionin me mire.Kam nje jave qe s'baj shenime dhe pas 10 minutash leksion mendja livadhis neper plazhe tropikale me femra te bukura,makina sportive,hotele luksoze me ritmin e Wyclef Jean-The perfect gentleman
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

I kisha thene nje here: "Jam gati te kthej edhe faqen tjeter, nje here te vetme, sepse dy faqe kam"...
Verej se jam njeriu me kot ne kete bote! :shrug:
 
Top