vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

oh,per nje moment isha ne ankth,perjetova te isha larg serish e nuk e di pse isha bllokuar e nuk kapja ne dore tel,ja te telefonova po fjalet mezi me dilnin e mbylla do te te marr serish,por kam nje lodhje mbi shpatulla qe nuk eshte fizike.
gjithcka rrodhi mire e une neser ne mengjes do fle deri ne oren 9,do ha dreke me orar dhe do i rikthehem monotonise se dashur pa magjype.
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

m'eshte prish lavatriçja.

ps: eshte nji gjyshe qe rri si roje laboratori i informatikes qe po nigjo makarenen!
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

..qe burri im eshte ba shume romantik sonte ...duhet te zbuloj pse-ne (taratatarata :rockband: )
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vene re se sapo hyn dimri dhe ftohet koha, tek une zgjohet trishtimi. Idea se dhjetori eshte duke ardhur me keput shpirtin...
Uroj qe kete vit te ndodhi dicka e bukur ne dhjetor, te nderpres kalvarin...
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se shume gjera kane ngelur siç kane qene,ka ndryshuar vetem kendi nga te cili i shohim.
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Titujt e editorialeve sot jane ata qe jane, vezhgimi nuk mund ti anashkaloje...
*"Chi viene nel nostro paese deve rispettare la nostra religione..."
Mese dakort: kush vjen ne kete vend duhet te respektoje ikonoklastine e tyre...
*"...e nel pomeriggio di sabato 25 si è dichiarato prigioniero politico..."
Eshte hera e pare qe nje BR nuk deklarohet i tille ne momentin e arrestit, por te nesermen...

Zonja e zoterinj, miresevini ne vitet '70!
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

Shume plogeshti kudo rreth meje dhe brenda meje. Ndoshta koha po i ben te gjithe te tille ... :shrug:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

hapen dyert e parajses e ererat e saj fryjne mbi toke...
djajte jan lidhur me zinxhire...e Zoti pret vetem qe njeriu i tij ti lutet....
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Postuar nga Xingaro:
Ve re se shume gjera kane ngelur siç kane qene,ka ndryshuar vetem kendi nga te cili i shohim.

C'vrojtim! :eek: :eek:

Do isha kurioze qe ta shpjegonte me ne detaje kete dukuri sepse qenka vrojtim interesant!

Ose eshte teper i thelle,prandaj s'arrij ta kuptoj une ose.....!Uroj te jete kjo e para,ndyshe :lol: :lol:
 
Re: vrojtime

This is the Albanian. He is in his original box. The Albanian has his name on the bottom of his neck. He is marked Bosson on the back. He seems to be in mint condition, I'll say near mint in case I might have missed anything. He would make a good collectible piece and a great present with his own box.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

menyra absurde per te dashur,une edhe ti,i vetmi qe mendoj te me kuptoje je ti,e vetmja qe mund te te kuptoje jam une,e ne te dy jemi kaq te pakuptueshem njelloj duke vene ne pyetje gjithmone:thua ndonjehere kemi dashur??
Une e kam gjete pergjigjen.
Une dua!
me pelqen ta ricitoj,po as kesaj here nuk do precizoj,jane kaq te kota fjalet tek faktet tregojne qindra here me shume,e une ndiej kaq fort peshen e saj brenda meje.
dikush me kerkoi lista,po c'rendesi ka ta shfaq per njerez qe nuk u perket.
 

Admir

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Nu chto narod, chto ya seichas zamechayu? xm....kak bi skazat..zamechayu liudei vokrug menja, kotorim nechego zaniatsya, vozmozno ot togo chto nikto ix ne zamechaet..huh..paradox!

P.S e dikush tjeter tanime vrojton konfuzion... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

pranvera e ketij viti ka cel ma pak lule se cdo vit, t'pakten deri tani.
me duket sikur jam ne europe, s'me duket pranvere por vjeshte.

se di pse?


ps: per la dolce signora del alto adige :kiss:
 
Top