vrojtime

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

kam vene re se shume njerez kane nje problem te madh me nje nje vit ma shume ne jeten e tyre...

mendoj se njeriu e ka kte problem kur nuk e`jeton` ashtu sic deshiron cdo periudhe te jetes se tij, dhe kur kthen koken nga mrapa e shikon se ka shume `boshllek`...pastaj thote per vehten ose dhe per te tjeret...sa `gjynah`...

ps: datlindjen ta uroj javen tjeter /pf/images/graemlins/smile.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

....

njerez mos i rrini `borxh` jetes tuaj, jetojeni ashtu sic ju mendoni se eshte me mire per ju...
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

un per vedi mezi pres me m'ardh ditlindja se kam qef, llastohem nji muj rresht, lene se ca rrejta ma siper. pffffff pun e madhe se po plakena. pleqnia per ne asht /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Ne deget e poshtme te bredhit farfurites te qendres nxenesit kane varur parrulla kunder reformes shkollore.

Komenti i idioteve qe une vrojtova: "Akoma besojne Baba Vitin keta?"

Ose ndoshta vura re pamundesine time sot per te pasur ca me shume sens humori...
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb]vitet e fundit vrojtoj shume njerez te depremuar ne dhjetor...

pse valle?

-----------------

Bote cfare po ndodh me ty?[/qb]
quhet ndryshe sindroma e depresionit te dimrit,perdor ngjyrat e ndezura per te bere ditet me te qeshura,une kam cdo orendi ne dhome ngjyre portokalli,ngjan bukur kur bie dielli.
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

quhet ndryshe sindroma e depresionit te dimrit,perdor ngjyrat e ndezura per te bere ditet me te qeshura,une kam cdo orendi ne dhome ngjyre portokalli,ngjan bukur kur bie dielli.

jam e nje mendimit me ty, edhe vehte ngjyra te tilla perdori /pf/images/graemlins/smile.gif

ps: meqense ma nxore ne shteg muhabetin, a do ishte e mundur te kishte dhe forumi ngjyra te tilla? sepse edhe ktu vrej njerez me humor jo te mire...

:rolleyes:
 

Anasykaltra

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re qe jam bere shume e dobet...dhe cdo dite kam me pak deshire te bej dicka,kam vene re qe nuk e dua me veten dhe cdo dite humb nje nga cilesite e mia,kem vene re qe jam bere shume nervoze dhe nuk i duroj dot me te tjeret.
ve re se ngadale gjithshka po me rreshket nga duart dhe une nuk jam e afte ta shterngoj fort per te mos e humbur...
sot theva nje dhurate,dikuh me tha se sjell largimin e nje njeriu qe e ke per zemer...
Do doja te mos ish ashtu...por verej se po ndodh.
help.gif
 

ezhderha

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Mistrece:
[qb]Kam vene re qe jam bere shume e dobet...dhe cdo dite kam me pak deshire te bej dicka,kam vene re qe nuk e dua me veten dhe cdo dite humb nje nga cilesite e mia,kem vene re qe jam bere shume nervoze dhe nuk i duroj dot me te tjeret.
ve re se ngadale gjithshka po me rreshket nga duart dhe une nuk jam e afte ta shterngoj fort per te mos e humbur...
sot theva nje dhurate,dikuh me tha se sjell largimin e nje njeriu qe e ke per zemer...
Do doja te mos ish ashtu...por verej se po ndodh.
help.gif
[/qb]
sad but true /pf/images/graemlins/frown.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Dmth se ti do fejohesh,hahahahah

na fal per vonesen,jam icik e ngadalshme une /pf/images/graemlins/laugh.gif

men gjo me u feju s'kam,po ku i dihet jetes :rolleyes:

po une them n'koke tate jeta /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

me vjen keq me te vertete per çka shkruan zevzekja!

e tani ndihem keq, kujtime te vjetra me sjellin ndjenja te egra e te rendomta!Ajo!S'dua te ndihem si ndihem tani po sikur mu zbraz kraharori e kthetrat po me rriten, dhembet duan "gjak" e mjegulla e sotme e qytetit s'me ndohmon te kthjelltohem!Auuuuuuu!!!!!!dhe s'eshte as shkurt!!!
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

me vjen keq me te vertete per çka shkruan zevzekja!

Edhe mua shume /pf/images/graemlins/frown.gif Kur mendoj qe me vodhi dashnine e te paska len edhe ty per te /pf/images/graemlins/frown.gif

Lotet rrjedhin te pameshira mbi faqe.
I singiozzi nn la smettono.
Vuaj ne vetmi, dhe vuajtjen time s'ja uroj njeriu.
Qaj moj zemer, mos pusho
digju- digju shpirti im
se dite e nate po tretem n'vaj
s'ka njeri o hallin t'ma qaj.

Qaj zemer moj! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Vura re qe eshte e hene! :eek:

Offfaaaaaaaaaa edhe 4 dite qe te vij e premtja!!!
Si ska ndonje menyre per te manipuluar kohen!!!
:smash:

eM
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

e tani ndihem keq, kujtime te vjetra me sjellin ndjenja te egra e te rendomta!Ajo!S'dua te ndihem si ndihem tani po sikur mu zbraz kraharori e kthetrat po me rriten, dhembet duan "gjak" e mjegulla e sotme e qytetit s'me ndohmon te kthjelltohem!Auuuuuuu!!!!!!dhe s'eshte as shkurt!!! --------------> Te ishte shkurt ku ta gjeje se ka edhe nje date speciale e ate dite njerezit behen me te dashur. /pf/images/graemlins/wink.gif

Ndjenja te rendomta???!! :confused: ----> Perse te rendomta, mos ke perkthyer keq ate qe deshe te shprehje???!!! :confused:
 

durrsakja

Primus registratum
Re: vrojtime

Vura re ndryshimin ne brendshmerine e 1 diskutimi shoqeror me dy persona:

Nadia - lindur ne Iran, rritur ne ishujt e Filipineve.

Jessica - lindur e rritur ne SHBA.

E para fliste per marshall law e historine e familjes Aquino.

E dyta (me me teper vite edukimi) pa patur idene se per cfare flitej tha: How sad, stupid :rolleyes: !!!
 

Bora

Primus registratum
Re: vrojtime

President une e quaj nostalgji per henen,
ose ceshtje hormonesh.

Tipike mashkullore,zhveshje nga ndjenjat e tjera!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

te rendomta kordele, u shpreha drejte...s'para gaboj /pf/images/graemlins/smile.gif

the way...pak a shume /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Bora

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re,ma konfirmoi edhe Presidenti,

..se nuk ka ndjenja te verteta,
ka vetem genjeshtra.

Askush nuk ka qef ti thone genjeshtar apo jo?
 
Top