vrojtime

sweetie

Primus registratum
Re: vrojtime

postimi i fundit me terhoqi vemendjen dhe ne fakt u bera kurioz te kuptoj nga rrjedh.
duke pare postimin e pare te parafolesit, me ringjalli dicka shume te embel, si dhe nje dialekt simpatik. gjeja qe me ben pershtypje eshte: pse ka akoma nga ata qe kerkojne vemendje duke iu kundervene nje mesazhi kaq pozitiv?
nje sugjerim te vogel per parafolesin: ajo qe shkruan mesiper qendron, por duke i dhene akoma kohe budallenjve ti i jep nje plus ne dore. besoj se nuk ke me nevoje te shtosh asgje. faktet kane rendesi. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re qe totali i nje viti rezulton pozitiv,ok mund te them se viti mbyllet mire. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re qe blu-se i ka met hatriiii /pf/images/graemlins/tongue.gif
ok,blue pertoj te te nis pm,po jo gjithcka qe shkruhet nga une te perket ty,shkrimet e mia tani e tutje do i ve me dedikime /pf/images/graemlins/laugh.gif .
ketu une shkruaj ca gjera mbi njerez qe njoh realisht,keshtu qe si thu me mire te kete paqe,ndryshe miqte e tu do detyrohen te te mbrojne,ata te mite mbase do me mbrojne mua e plasi lufta ne af.loool.
ciao blue, e gjithe te mirat.
:thumbsup:
 

Bora

Primus registratum
Re: vrojtime

Kur shkohet drejt fundit totali s'ka me rendesi.EShte njelloj sikur te kesh humbur ekuilibrin,te kesh zhvendosur epiqendren e forces gravitacionale...
To the moon and back.
Viti tjeter s'mund te jete back!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Kam vene re qe ne vend qe te argetohemi ketu ne AF, lodhim trute kot.Mos eshte ky nje rikthim ne origjine, desha te them mos valle kemi trasheguar domosdoshmerine per tu marre me vogelima??!!Ceshtje geni me duket!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Kordelke,gjerat e medha nuk ekzistojne,ekzistojne vetem vogelimat,ato qe i japin lezetin jetes,nje shikim,nje e qeshur,nje cast...
Nuk di ne do humbja dot pas te medhave.
Preferoj te fundosem ne vocerrimat e mbetura...
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Te voglat e bukura jane si qendismat e murgeshave dhe te vajzave per paje; ato le te mbesin. :thumbsup:

Te voglat e bezdisshme jane si mizat; i urren por nuk te shqiten. /pf/images/graemlins/blush.gif Varet kush i ndjell /pf/images/graemlins/wink.gif .
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]
Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]...pashmangshmeri... /pf/images/graemlins/smile.gif ![/qb]
------------------
Domosdoshmerisht e deshiruar![/qb]
...Aryseja e mos arsyes qe i beht arsyes sime,ma forcon aq shume arsyen sa me arsye vajtoj bukurine tende! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

grinser010.gif


Ne kemi dy vesh por vetem nje goje .
 

Blendi

Primus registratum
Re: vrojtime

Kete vrojtova sot ne mengjes dhe e vura si firme po u dashka heq se qeka e gjate...
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Blendi shkrun shum bukur. Blendi ke komplimentat ma te mira edhe nga nje shkrimtar i madh shkodran (ka shkruar "paloma blanca"). i pelqejn shkrimet e tua.
 
Top