vrojtime

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]é bello volare via /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
-----------------
Do te thote: Eshte bukur te fluturosh larg. /pf/images/graemlins/smile.gif

P.s.Per Principiel-in /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mengjesi

Primus registratum
Re: vrojtime

nuk dua te degjoj me emrin e nice-s. me sakte, kam kohe qe nuk dua ta degjoj. jemi bere mbi 6 miliarde dreqi e mori!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Me falni per jo-origjinalitetin:

Si i ka shkuar mendja njerezve ne gjitha anet e botes ku rritet misri, ta mbjellin, ta mbledhin, te marrin ato kokrrat e vogla te verdha(vetem nga vogelsia e kokrres duhet te ishin demoralizuar qe ne fillim) ta bluajne,ti shtojne uje e ta bejne brum, ta pjekin e te jete kjo BUKA E MISRIT!!!

p.S:pershesh me qumesht(si shpirt)!
help.gif
/pf/images/graemlins/laugh.gif
help.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif
Me ka thone babi:po more zezak,nuk te fus ke dera shpise /pf/images/graemlins/tongue.gif !
 

durrsakja

Primus registratum
Re: vrojtime

Mos dalim kot nga tema shoqja Ema
se ndjenja ka dhe majmuni tek pema
Edhe kinezja me kom shtrema shtrema /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se bej vrojtime te gabuara ne dite te caktuara, dhe vrojtime te mira dite te tjera
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vrojtuar intensivisht me ore te tera pikturen e preferuar te "baait" tim "shpirteror" per te gjetur dicka qe te me habiste, mallengjente, entuziazmonte edhe mua:
E kote: Ose nuk kam nje shpirt, ose nuk kam me baballare shpirterore me te cilet te ndaj nje telajo.

Ej, sa kohe e bukur sot ne BO...na kishte marre malli per diellin. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Kete te fundit s'e kapa fare, por ...per te qendruar ne teme, i kqyra firmen. :thumbsup:
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtime....

A jemi të vetëdijshëm se që të gjithë jemi
nën VROJTIM të përhershëm , në cdo vend dhe në cdo kohë ?

Kjo është pyetja e të gjitha pyetjeve !
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Vura re se asgje ne bote nuk vlen me shume se mua!

E dija po sot e rikujtova! :thumbsup:

eM
 

Blendi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fshataret jane gjithmone ne lufte, edhe ne kohe paqeje kane ngricat dhe thatesiren per tu perleshur. Gruri ne fushat ledhatohet pas eres si floket e arte te Sabines. Lendina mbushet me engjej qe barisin secili ne parajsen e vet. Une ndjek shtegun dhe ulem diku per te marre fryme thelle. Ndjej aromen e violete te heshtjes. Buzeqesh. Sonte nuk ma ka nevojen askush.

Naten e mire vrojtonjes.
 

Poseidoni i Madh

Primus registratum
Re: vrojtime

Bukur bukur
Boll vrojtove Blendo, sonte kemi pune. Dog, po bohet vone vajti 11:14, /pf/images/graemlins/wink.gif Mos harro celsat. hehehe!
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

tradhetia shpesh gjehet aty ku ti beson me shume /pf/images/graemlins/frown.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

vitet e fundit vrojtoj shume njerez te depremuar ne dhjetor...

pse valle?

-----------------

Bote cfare po ndodh me ty?
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

sepse javen tjeter kam ditelindjen. /pf/images/graemlins/laugh.gif per t'ju permbajt temes, kam vene re se kjo ndodh kur plakesh nji vit ma shum. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top