vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga spaced out:
[qb]Bukur shum, i like what i see, i see what i like.

Kam vene re se lutjet e sinqerta gjithmone me jane plotesuar shpejt a vone. Kam vene re gjithashtu se kam respekt te madh per njerezit qe luten per te tjeret (sidomos kur thone qe luten ne vetmi) , sigurisht nuk me pelqen kur e thone shpesh /pf/images/graemlins/wink.gif .[/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif

Kam vene re se brenda meje ka shume gjera per tu fshire /pf/images/graemlins/frown.gif !
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re,se sa shume te trishton vdekja e nje njeriu qe njeh,e qe mendoje se ishte vertet njeri i mire,meritonte te jetonte.
e harron per pak kohe,e harron edhe pas shume kohesh,por mbase ne subkoshience te ngelet dicka qe te duket e hidhur.
Dua te di se si do reagoj kur te telefonoj ne shtepine e tij,apo ne momentin kur do te takoj vajzat e tij.
Ai vdiq por une mendoj per reagimin qe do kem une,se si ndikoi tek une kjo gje.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]flasim per dashurine ndaj vetes keshtu,apo pergjithesisht?[/qb]
jo midis dy njerzve por ne relacion me gjithcka ne univers. jo vetem njerezit, por muziken, natyren, artin etj etj.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]
Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]flasim per dashurine ndaj vetes keshtu,apo pergjithesisht?[/qb]
E madhe /pf/images/graemlins/smile.gif ! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
shyqyr qe ja ke idene permasave te pakten!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb]
Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]
Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]flasim per dashurine ndaj vetes keshtu,apo pergjithesisht?[/qb]
E madhe /pf/images/graemlins/smile.gif ! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
shyqyr qe ja ke idene permasave te pakten![/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Presidenti:
[qb]vdekja e dikujte eshte mesim e moment meditimi per ke le pas!

Zoti e meshirofte![/qb]
eshte teper lehte ta shohesh ne prizmin objektiv,por kur te prek nga afer nuk ke je ne gjendje te nxjerresh as fjale por vetem lotet mbushin shpirtin e vrare.

mgjtht zoti e meshirofte!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Oj zevi te kam pa ne enderr sonte sikur ishe fejuar dhe kishe ne gisht nje unaza fantastike me diamante...
Mas qafes e paske me duket! /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

kujtoj qe kjo teme nuk eshte chit chat,apo kopesht femijesh ku shperndahen karamele.
 

LEA

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re se nuk po kuptoj asgje. mjergulla e ngjarjeve te fundit, vazhdon te me pengoje, te shoh me tutje....
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re se ka admin. ne nje nivel te mjerum, edhe te vetmen kenaqesi dhe arritje ne jete kan pas albforumin. kenaqesia e dites per to eshte editimi i nje mesazhi, ku i pasqyron te verteten, qe mundohen te mos e pranojne.
kam vene re gjithashtu, se e gjith kjo ndodh nga mungesa e vitaminave ne jeten e tyre.
por gjithsesi, jeta i ka buzeqesh nganjehere, fale Af-se!
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga lara croft:
[qb]Kam vene re se sa e pafuqishme jam une dhe te gjithe te tjeret para nje femije qe vuan nga leucemia. Se sa dhimbje ndiej kur shkoj te vizitoj Dorin ne spital dhe kur mendoj se nuk kam asnje mundesi per ta ndihmuar qe te behet me mire, as ate as vajzen e vogel tre vjecare ne dhome me te as dhjetra femije te tjere te te njejtit repart...

O Zot sa e pafuqishme jam....[/qb]
ohh Lara sa shpirtin e madh e ke!
ajo qe na the asht shum /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]kam vene re qe disa njrez jane jo vetem llafazane por edhe budallenj.
Shoh tek dikush hijet e mia dikur,e pyes nese mandi,drini,ema e kane vene re kete?[/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif

Saber...
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]Oj zevi te kam pa ne enderr sonte sikur ishe fejuar dhe kishe ne gisht nje unaza fantastike me diamante...
Mas qafes e paske me duket! /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
ksaj i thon me ta von mas qafe,olio con mare ema...desha me prek k****,por kur pashe poshte u kujtova qe si kisha /pf/images/graemlins/tongue.gif .jena akoma heret mos na thuj kshu gjojnash se ... /pf/images/graemlins/laugh.gif t'fejoj une ty pastaj.ti them babit time...se ai eshte i tmerrshem per shkeslliqe /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

ca dmth kur shef unaze mi :confused:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga zevzekja:
[qb]
Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]Oj zevi te kam pa ne enderr sonte sikur ishe fejuar dhe kishe ne gisht nje unaza fantastike me diamante...
Mas qafes e paske me duket! /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
ksaj i thon me ta von mas qafe,olio con mare ema...desha me prek k****,por kur pashe poshte u kujtova qe si kisha /pf/images/graemlins/tongue.gif .jena akoma heret mos na thuj kshu gjojnash se ... /pf/images/graemlins/laugh.gif t'fejoj une ty pastaj.ti them babit time...se ai eshte i tmerrshem per shkeslliqe /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif





ca dmth kur shef unaze mi :confused: [/qb]
Dmth se ti do fejohesh,hahahahah!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ve re se me ty gjithcka eshte me e bukur,trishtimi,merzitjet,oret e vona.Me ty ngrohet ajri i dhjetorit,kembet marrin vete rrugen e shtepise(ndonje dite do me marrin makinat perpara)...dhe kam frike.
Ve re se kam frike,se nje dite dicka do me nxjerre nga kjo gjendje somnambuli delirant dhe s'do kete me asgje nga keto,as ti nuk do jesh.Ta lodh koken e? /pf/images/graemlins/frown.gif !

P.s:Ta puth pak hunden? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

si i ka shkuar mendja njerezve ne gjitha anet e botes ku rritet gruri, ta mbjellin, ta korrin, te marrin ato kokrrat e vogla te verdha(vetem nga vogelsia e kokrres duhet te ishin demoralizuar qe ne fillim) ta bluajne,ti shtojne uje e ta bejne brum, ta pjekin e te jete kjo BUKA!!!

marramendese te mendosh se kane mesuar nga gabimet i bie qe per disa mijra vjet deri sa te mberrinin ne te fundmit faze, buken,te vetmen te nevojshme, te kene kultuvuar grurin, korrur e shire, se kush e di...ndoshta i vjen koha :rockband: :rockband: :rockband:
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Presidenti:
[qb]si i ka shkuar mendja njerezve ne gjitha anet e botes ku rritet gruri, ta mbjellin, ta korrin, te marrin ato kokrrat e vogla te verdha(vetem nga vogelsia e kokrres duhet te ishin demoralizuar qe ne fillim) ta bluajne,ti shtojne uje e ta bejne brum, ta pjekin e te jete kjo BUKA!!!

marramendese te mendosh se kane mesuar nga gabimet i bie qe per disa mijra vjet deri sa te mberrinin ne te fundmit faze, buken,te vetmen te nevojshme, te kene kultuvuar grurin, korrur e shire, se kush e di...ndoshta i vjen koha :rockband: :rockband: :rockband: [/qb]
Shume i thell ti lal! /pf/images/graemlins/wink.gif

eM
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re se shperdorimi me i madh i kohes eshte kur i kushton vemendje budallait.
zakonisht eshte shume i ceket, dhe prandaj duhet kuptuar sasia e asaj qe mund te ofroje. ne menyre masive te rasteve, gjerat i sheh me syrin e vet dhe jo me syrin e atij qe jep mesazhin.
fatkeqesisht nuk jane te pakte ne bote... edhe me e keqja sic kam lexuar diku neper forum eshte se e mbajne vedin me te madh...
qesharake!
 
Top