vrojtime

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

le te ngrihen perdet!
hmm nuk thash vdeksha se mos keqinterpretohet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Un ve re se sa njerez ofendohen nga gjera te vockla fare... psh .. sa kot qe je veshur sot
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Une ve re se behem perdite e me budallaqe.

?
Si ka mundesi?

Ah se harova,me pakesohet lemza ne kompensim! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Republika e Platonit,pjesa qe flet se si lind Tirania eshte e varur ke dritarja e banjos sime(nuk tallem)!
 

durrsakja

Primus registratum
Re: vrojtime

Republika me ka bere mos ngelja ne nje lende se e urreja profesorin ee mungoja.

ve re ekzibicionizmin (qe permend presidenti)...e rrudh buzet!
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re me cudine me te madhe (pas nje komenti) se ...me vrojtojne.
Jo vetem kaq, por edhe ofrojne nje game shume te gjere tezash e kundertezash mbi veprime dhe mendime te cilave une nuk iu dedikoj as 1 sek. reflektimi.
Per me teper mendojne se kjo nuk eshte e vertete, por thjesht nje prove me teper mbi snobizmin tim. :eek:

Sa keq po me vjen tani qe i dedikova ketij mendimi me shume se 1 sek.!!! :sleep:
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

People !
O People !
What is this ?
What is this OBSERVATION thing eh ?
Let me say this :
When we know emphatically what is important to us , it is easy to consciously say "yes" to our priorities and "no" to things that distract us from those priorities.

OBSERVER Himslef !
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Kam vene re dicka per te cilen nuk jam shume e sigurt, pohimet gojore i referohen drejtperdrejt besimit tim, vetem ato me mbushin, ndryshe nuk perpiqem hic te hamendesoj.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif , Kam vene re se bukuria e shpirtit qendron ne butesine e pohimit te sinqerte.
 

tutu

Primus registratum
Re: vrojtime

Fatkeqesisht, njerezit shohin cka duan te shohin per t'i provuar pikerisht vetes se kane ... 'te drejte'
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Juliana:
[qb]Kam vene re me cudine me te madhe (pas nje komenti) se ...me vrojtojne.
Jo vetem kaq, por edhe ofrojne nje game shume te gjere tezash e kundertezash mbi veprime dhe mendime te cilave une nuk iu dedikoj as 1 sek. reflektimi.
Per me teper mendojne se kjo nuk eshte e vertete, por thjesht nje prove me teper mbi snobizmin tim. :eek:

Sa keq po me vjen tani qe i dedikova ketij mendimi me shume se 1 sek.!!! :sleep: [/qb]
mos te te vije keq,koha qe i dedikove me sherbeu mua,buzeqesha me te njejten gje qe me rrethon mua,dhe te ciles vetem tani kam mesuar ti kushtoj 1 sek kohe.
Kam vene re qe disa njerez kur dashurojne humbasin shikimin e qartesine,kjo eshte gje e ditur me kohe,dhe une teorikisht e dija...
kam vene re qe te mesosh nga gabimet e te tjereve forcon egon tende.
 

Neptune's Daughter

Primus registratum
Re: vrojtime

Sometimes you find out
what you wanted
isn't really what you need
and the dream in all its promise
was never meant to be
all your hope and desperation
won't make it like it was
and you belive the pain will never pass

Belive me in time it does...
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam pare (sikunder cdokush i ndodhur ne kete vend ne 2001) manifeste gjiganteske te mbulojne muret me plane te para fytyrash, 32 dhembe te nje evazori fiskal (per te thene me te pakten) qe zgerdhihen me optimizem. Pse, jo, njerez te lire...

Kam pare dje ne nje rruge te Bolognes nje cigan te vidhte ...dicka, nuk di cfare, i pashe vetem vrapin olimpiadesk perpara shitesit te perimeve dhe te thirrurave "polizia! al ladro!"...

"E se questo vuol dire rubare,
questo filo di pane tra miseria e fortuna,
davanti allo specchio di questa tendina,
ai miei occhi limpidi come un addio,
lo può dire soltanto chi sa di raccogliere in bocca,
il punto di vista di...DIO..." /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Observee Himself!-Bravo PrnciPei!

...
Kam vene re se jam shume e keqe /pf/images/graemlins/frown.gif !
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

dashnia asht gjaja ma e amel ne bote, praktikisht te mban gjalle...
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]flasim per dashurine ndaj vetes keshtu,apo pergjithesisht?[/qb]
E madhe /pf/images/graemlins/smile.gif ! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Bukur shum, i like what i see, i see what i like.

Kam vene re se lutjet e sinqerta gjithmone me jane plotesuar shpejt a vone. Kam vene re gjithashtu se kam respekt te madh per njerezit qe luten per te tjeret (sidomos kur thone qe luten ne vetmi) , sigurisht nuk me pelqen kur e thone shpesh /pf/images/graemlins/wink.gif .
 
Top