vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se i love you,te kam permendur keto dite,e mbase shtanji do te kete treguar se u kthye aty ku ish pak muaj me pare.
by the way,po tras kohen kot,sic thote ime me,lajmet e tjera kur te takohemi.
verej se urrej posten elektronike.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re se "there is much more behind a kiss than just the union of 4 lips".
:wub:

gjithashtu verej se nuk gjej asnje menyre te pershtatshme si ta them ne shqip. :mad:
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

kam vu re se ma kan zan keq ethet e futbollit ... :shrug:


--------------------

...nacionalizem...
 

godfather

Primus registratum
Re: vrojtime

adamo? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ku e gjete mer te shpelafte mortja!!!


masnej , mos mso kaq shum er burr i dheut se le nam.kur te kesh nermen me e lone per nja 5 minuta, kalo iher knej ka shkolla ti fosim i dahon.

ndersa persa i perket temes... VAPA VAZHDON GJITHNJE E ME SFILITESE!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Nje puthje eshte shume me teper se bashkimi i dy pale buzesh /pf/images/graemlins/wink.gif

Kam vene re se njerezit dine te te prekin aty ku e ke zemren... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se sa here qe alinos vrojton gjera te trishtueshme (por te verteta) me kujton ndeshkimin e madh njerezor... /pf/images/graemlins/frown.gif
 
I

insane

Guest
Re: vrojtime

ora 5 e mengjesit dhe skam gjume..
qekam tu e gdhi sot /pf/images/graemlins/laugh.gif
(kam fjet shume gjume tere javes)
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se kish kohe qe nuk kisha pare mullaga.
dhe qe penelken e dua gjithnje e me fort.
verej qe i jam shume mirenjohese atij qe krijoi shkakun dhe rrjedhojat.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kam vene re se perseritja nuk eshte mema e dijes, po e cingeritjes se nervave :mad:

Mjaft! Nuk u lodhe?!
:shrug:
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

.. se me ka rene nje hir i bukur. Duhet ta shfrytezoj :idea: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga edda:
[qb] .. se me ka rene nje hir i bukur. Duhet ta shfrytezoj :idea: /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Këtë po vreja dhe unë.E shfrytzojmë bashke. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

dashurine e shkaktojne keto gjera

kenaqesia
perfitimi
inklinimi seksual
inklinimi i natyrshem

dhe nga perfektja

dashuria e nxitur nga aryest e mesiperme eshte e kushtezuar, e varur dhe e destinuar per shuarje.Dashuria e skalitur ne zemer prej bukurise se perfeksionit eshte mbi çdo ineters a perfitim dhe dhuron vetem kenaqesi pa kushte.

dashuria per perfekten s'ka fjale, te mahnit me bukuri dhe prej saje s'ke te ngopur.Dipendenza eshte jotja ndaj te bukures, dhe shpirti i dedikohet natyrshem.Kjo eshte esenza e vertete e dashurise, e hijet e saj jane te gjitha format e tjera mes nesh!
 

moerb1915

Primus registratum
Re: vrojtime

Vura re kur ktheva koken mbrapa qe kisha ecur shume. Kjo distance me dha nje sensacion te cuditshem (zbrastesi...arritje).
Ndoshta kur te arrij diku do te ndjehem mire!
 
Top