vrojtime

TEA

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb]
Fillimisht postuar nga TEA:
[qb] kom von re qe Blun dhe Neon du :smash: :smash: :smash:


PS: /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
mire Neo-n, po mu pse? /pf/images/graemlins/tongue.gif

meqe je /pf/images/graemlins/frown.gif un po te pushi pla. :kiss: [/qb]
mire qe qeke gjall se me bone merak /pf/images/graemlins/wink.gif
 

TEA

Forumium maestatis
Re: vrojtime

vuna re qe e kam te veshtir te shkruaj shqip :cry: :cry: me eshte dashur fjalori per te perkthyer nga italishtja ne shqip per te shkruajtu nje pjes shqip ne af /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] neo ne shkalle dyshe hype kur u mate me mu a /pf/images/graemlins/tongue.gif
deshta me te ndihmu duke thane se vena e mire rrin ne shishe te vogel, por, duke mos egzistu hic ky ligj /pf/images/graemlins/wink.gif (sasia dhe cilesia nuk kane asnje lloj lidhjeje me njera tjetren) verej se kur cilesia e venes asht e nalte, asht ma e mire nqs edhe sasia e asaj shisheje asht e madhe.
per 20 vjetorin tem me asht dhuru nji shishe vene 20 vjecare e mrekullueshme nga nji koleksion qe ka edhe vera 150 vjecare. sikur shishja te kishte kene e vogel, edhe po me at cilesi qe asht kjo shishja e madhe nuk do te kishte pas vleren e kesaj qe kam une. tesh e kuptoj qe per disa ketu, "komenti" i masiperm asht i ngaterrum, lamsh, megjithate un jam si e ngatrrume pak vete, edhe nuk me pelqen me i dhan komentet "qofte".
oreks te mire /pf/images/graemlins/tongue.gif

[/qb]
Verej se ti duhet te ngrihesh pak ne gishta per te me puthur mua /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

Verej gjithashtu qe gjete shkakun e ditelindjes per te treguar se te dhurojne gjera te shtrenjta dhe si rrjedhim per te treguar qe ke vlere shume :tipsy:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

verej qe per te disaten here ne AF per hir te "qenit shqiptar deri ne fund" nuk thuhet e verteta edhe komenti komentohet me komentim komentues sic ja ka "enda" /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Verej qe ke te drejte /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

Shyqyr qe e pranove. Dtth qe shqiptaret kane shprese te permiresohen :devil:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vu re se duhet te permirsoj goxha...

kam vu re se shume veta flasin kot

kam vu re se ...nesje, s'di si ta them!
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Verej qe ke te drejte /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

Shyqyr qe e pranove. Dtth qe shqiptaret kane shprese te permiresohen :devil: [/qb]
verej se per te dyten here Neo flet nga eksperienca personale /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se po e cute temen per me u tjerre,do bej masakra.
blue e dashur 100 vjece,kujdes nga vera.
 

TEA

Forumium maestatis
Re: vrojtime

vej re qe jo gjithçka qe kemi ne plan na del me sukses per faj te nje te trete ...

e mort dreqi shiun :mad: :mad:
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

U binda qe ka njerez (sadly) qe fillojne nje genjeshter pa u menduar gjate me idene "He se do kaloje kohe, do te harrohet fare dhe do te kthehet gjithcka ne normalitet."
Koha kalon, ka raste kur here pas here shfaqet nje hije fakti, shfaqen raste kur mashtrimi i pamenduar thelle mund te perfundoje, dhe ti e uron me gjithe shpirt qe te ndodhe. Do te doje qe kjo te ndodhte natyrisht, te evitohej surpriza e mesimit te se vertetes me forcat e tua. E prape, ti jo vetem qe sheh me syte e tu se nje gje e tille nuk ndodh, por madje sheh me syte e tu se si te fshihet dicka, qe ti e di, pa as me te voglin dyshim madje qe ti je duke vezhguar.

And the crack goes deeper and gets wider. In time though, you already know you will be called the wrong one, the much-pretending one. So, is it worth investing in repairs?

Te shohim sa bujare do te jete koha...

PS: :wave: /pf/images/graemlins/smile.gif
------------------
"Humans are at least as numerous as pigeons, their brains are not significantly costlier than pigeon brains, and for many tasks they are actually superior." -- Richard Dawkins
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb]
Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Kam vene re, qe ne shqiptaret jemi rrace relativisht e shkurter :rolleyes: :shrug: [/qb]
fol per vete ti,mgjs mbase jam une qe cunat e shkurter nuk i llogaris fare,mbase ke te drejte.
Pres ne lidhje me blune edhe une te njejtin mendim kam. [/qb]
je ke fut kot, ja ke fut kot plako.. ja ke fut kot ja ke fut kot plako. /pf/images/graemlins/laugh.gif Un vrojtoj se shqiptaret jan race mesatarisht mesatare me vendodhje ne bregun e mesdheut.
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb]
Fillimisht postuar nga HOLD&UP:
[qb]
Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Vrojtoj, qe jam shume kurioz te di pse ky i mesipermi i nderron nick-et kaq shpesh :smash: :idea: [/qb]
o neo si ja kalon plako, numrin e telefonit sa e ke si kur do shifna satgjejmcapare [/qb]
666 000 888 99 :devil: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ok plako shifna , shnet /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Verej qe Neo do behet si Pinoku ...rrej Neo rrej se te rritet hunda /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Love-qamet:penelken:
[qb] verej se po e cute temen per me u tjerre,do bej masakra.
blue e dashur 100 vjece,kujdes nga vera. [/qb]
vera asht marramendese... ku ka ma lezet se kur je ne marramendje? /pf/images/graemlins/laugh.gif by the way thnx /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top