vrojtime

I

insane

Guest
Re: vrojtime

akoma bie shi dhe eshte ftohte..
moti qendron i njejte ashtu si ndihem edhe une...
te pakten sjam vetem une qe jam "gri"
 

mostro

Putraku
Re: vrojtime

Kurse ketu dielli shkelqen si kurre ndonjehere,dhe ne u kemi nxire me kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif
cfare ben atje insane?hudhu kteja te te lyjm i cik me boje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
I

insane

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] Kurse ketu dielli shkelqen si kurre ndonjehere,dhe ne u kemi nxire me kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif
cfare ben atje insane?hudhu kteja te te lyjm i cik me boje /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
gezimi jot me ben te ndihem mire.. futu pak ne chat..kam nja 2 llafe per te te thene!!
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Vrojtoj, qe jam shume kurioz te di pse ky i mesipermi i nderron nick-et kaq shpesh :smash: :idea: [/qb]
o neo si ja kalon plako, numrin e telefonit sa e ke si kur do shifna satgjejmcapare
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Kam vene re, qe ne shqiptaret jemi rrace relativisht e shkurter :rolleyes: :shrug: [/qb]
kam vene re qe me siper eshte folur nga eksperienca personale /pf/images/graemlins/tongue.gif

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Kam vene re, qe ne shqiptaret jemi rrace relativisht e shkurter :rolleyes: :shrug: [/qb]
fol per vete ti,mgjs mbase jam une qe cunat e shkurter nuk i llogaris fare,mbase ke te drejte.
Pres ne lidhje me blune edhe une te njejtin mendim kam.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

aaaaaaaaa jam shume nervoze mos eshte kafeja???
p.s po bi n'dashni me penelken,eh vajze flori,si ti propozoj???baci baci :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
aaaaaaaaa jam shume nervoze mos eshte kafeja???
p.s po bi n'dashni me penelken,eh vajze flori,si ti propozoj???baci baci :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif
Dëgjo pak muzikë :

Sting & The Chieftains
"Sisters Of Mercy"
Teksti Origjinal: Leonard Cohen

/pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Verej qe keto dy gocat moren flake kot /pf/images/graemlins/tongue.gif Une thashe "relativisht" dhe nuk vura absoluten aty. PO ashtu keto duhet te dijne se Neo eshte me i gjate se ato te dyja :tipsy:
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga HOLD&UP:
[qb]
Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Vrojtoj, qe jam shume kurioz te di pse ky i mesipermi i nderron nick-et kaq shpesh :smash: :idea: [/qb]
o neo si ja kalon plako, numrin e telefonit sa e ke si kur do shifna satgjejmcapare [/qb]
666 000 888 99 :devil: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Verej qe keto dy gocat moren flake kot /pf/images/graemlins/tongue.gif Une thashe "relativisht" dhe nuk vura absoluten aty. PO ashtu keto duhet te dijne se Neo eshte me i gjate se ato te dyja :tipsy: [/qb]
neo ne shkalle dyshe hype kur u mate me mu a /pf/images/graemlins/tongue.gif
deshta me te ndihmu duke thane se vena e mire rrin ne shishe te vogel, por, duke mos egzistu hic ky ligj /pf/images/graemlins/wink.gif (sasia dhe cilesia nuk kane asnje lloj lidhjeje me njera tjetren) verej se kur cilesia e venes asht e nalte, asht ma e mire nqs edhe sasia e asaj shisheje asht e madhe.
per 20 vjetorin tem me asht dhuru nji shishe vene 20 vjecare e mrekullueshme nga nji koleksion qe ka edhe vera 150 vjecare. sikur shishja te kishte kene e vogel, edhe po me at cilesi qe asht kjo shishja e madhe nuk do te kishte pas vleren e kesaj qe kam une. tesh e kuptoj qe per disa ketu, "komenti" i masiperm asht i ngaterrum, lamsh, megjithate un jam si e ngatrrume pak vete, edhe nuk me pelqen me i dhan komentet "qofte".
oreks te mire /pf/images/graemlins/tongue.gif

ps: Neo, se mos ban ma gabim me lan ndoj vrojtim ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

per ato qe i hane "mollet" shume, lezeti fillon qe kur i qerojne, vazhdon me ndarjen ne "thela" kafshimin, pertypjen e si rrjedhim nuk e gelltisin kollaj, pa e shetitur neper neper te gjitha qoshet e ne te gjitha skajet ku ka gjendrra shijimi /pf/images/graemlins/laugh.gif
pastaj kenaqen me idene se stomaku i tyre po digjeron nje molle /pf/images/graemlins/tongue.gif

verej se ky vrojtim me erdhi pas ngrenies te frutit tim te preferuar, por duke pas deshire qe mos te kopjohet edhe mundesia per kopirajt nuk egziston ne AF si gjithmon vura ne akt mollen e shkrete :goofy:
/pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: verej gjithashtu se ma keni ba qefin, sot s'kam me i fol kerkujt ne rruge prej qefit :cool: :tipsy:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Bluje nuk quhet qe ti mos ti folesh robve ne rruge....eshte heqje rrisku pa arsye lal /pf/images/graemlins/tongue.gif

kshuqe me ta prish qejfin po t'them i perkufizim qe ime me i ben molles: "Molla eshte patate me sheqer" /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: ishalla po ma dine per nder ata qe do i folesh rruges /pf/images/graemlins/smile.gif
 

TEA

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kom von re qe Blun dhe Neon du :smash: :smash: :smash:


PS: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] Bluje nuk quhet qe ti mos ti folesh robve ne rruge....eshte heqje rrisku pa arsye lal /pf/images/graemlins/tongue.gif

kshuqe me ta prish qejfin po t'them i perkufizim qe ime me i ben molles: "Molla eshte patate me sheqer" /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: ishalla po ma dine per nder ata qe do i folesh rruges /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
nazho, ne ne shkoder patates i themi "kertolle", dmth, ba me dasht me i than ndoj djalit "ku je moj molle" e mos me e kuptu, un duhet me ja perkthy: "ku je moj kertolle me sheqer"...
po sikur molla me ken jeshile, nga ata pa sheqer?
i takon asull asull...KU JE MOJ KERTOLLE /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: shpresoj ta dini se ne shkoder fjala kertolle i thohet dikujt qe .... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga TEA:
[qb] kom von re qe Blun dhe Neon du :smash: :smash: :smash:


PS: /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
mire Neo-n, po mu pse? /pf/images/graemlins/tongue.gif

meqe je /pf/images/graemlins/frown.gif un po te pushi pla. :kiss:
 
Top