vrojtime

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Listen to me with your eyes because words ruin everything. There is no grace in speaking... I've lost all faith in speaking... I'll stay quiet long enough for the truth to find her voice and tear into me with all she's got. I could say "forever" but I hear the definition is up for reevaluation soon... :shrug:

unknown
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

nuk kishte te bente me paarritshmerine, thjesht me pamundesine per te arritur cdo gje.
Plus qe nuk flitej fare per dashurine seksuale, por dike qe e kam dash qe kur kam qene 7 vjec dhe qe cuditerisht eshte personi qe me ekuilibron me shume se cdo qenie tjeter ne bote, ndoshta pas nenes time kur kam qene e vogel. Konstatimi se eshte po aq decizive si prezence ne jeten time eshte mahnites, gati gati magjik. Nuk po flas me shume se mos e ha mesysh... :wink:
 

Guest
Re: vrojtime

Ti sot je maturant.Une nuk jam prane teje.NUk je vetem, kete e di mjaft mire.Imagjinoj mbremjen kur ti do jesh me i bukuri i te gjitheve.
Po une pse ste mora nje cike ne telefon sot ty? Pse ste urova nje vit te mbare ne mature.Me siguri qe ti prisje qe une ta beja...me fal nese te zhgenjeva :kiss:
 

Al-Punk

Still here
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif
futem dhe shoh njerez me lavazh truri, te ngelur po aty, (po ketu).

Cdo njeri eshte nje kombinim qe mund te te jape impulse shume te ndryshme, ndryshimi eshte i mire prandaj mjaft me qaravitje (apo qurravitje) qe i lejne njerezit mbrapa, të vajtojne egoizimin e te tjereve!

pffffff
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vai Lara Vai :lol:

Mone, nje mashkull i squt ia leshon rrugen femrave ne kohen e duhur /pf/images/graemlins/wink.gif Ik se te zuni Uragani :lol:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Monja eshte shofer shpejtesie dhe i merr kthesat icik ngushte /pf/images/graemlins/wink.gif po ne thelb e ka kap mire se si eshte ceshtja se i ka dhe infot e fresketa, per me teper ai hudhi nje eshken se do te dije me shume /pf/images/graemlins/wink.gif

Ti s'je vetem e ndershme por je dhe person me integritet. Mos harro se per shume njerez ky koncept nuk ekziston, ne sensin e kundert.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Te kishte qene Jula verdalle do te akuzonte si imperialiste aspak konservatore.

Lara, pika e gravitetit per njrez te ndryshem eshte e ndryshme. Ne rast asfiksie hap dritaren tende nga lindja dhe futi i te myllme deres e mos ca mo kaptinen per njeri.Preji drute te shkurtra dmth!
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Black filter coffee with no sugar,not only leaves you this great taste in your mouth, after zipping the crappiness , but it also stimulates taking a dumb so much quicker /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Kam vene re se ketu ne forum njerezit i lejojne vetes shume. Nese dikush shkemben nje batute me te guximshme apo me dike ketu patjeter do te thote qe ai ia mirpret dhe qe me te ka me teper muhabet se dy rreshta forumi o trapa, boll e teprut duke shkrujt pislliqe sikur jeni tu fol me shoqet tuja. Na mbyten adoleshentet trupeshk. Jo cdo gje qe fluturon haet mer dhe jo cdo gje qe te shkon ndermend thuhet. Pffffffffffffff [/qb]
ka mundesi me m'thon dikush kujt i drejtohet ky mesazh pa sintakse e drejtshkrim, se njekohesisht shoh qe dhe verrejtja ime (siper ketij) mungon.
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

ndoshta..., cdo rresht apo mesazh i perket atij/asaj qe ndiehet i `goditur/takuar/prekur` prej tij.

e nese mesazhi/rreshti i drejtohet direkt dikujt, e ky dikushi pyet vehten "ehhh me mu e kishte ky/kjo?"...athere shkruesi e ka pas ma shume me dikend tjeter ose me vehten e vet.

kshtu thojne ato qe kane nje rrem analizues ne vehte.dmth qe ju pelqen me analizu. /pf/images/graemlins/wink.gif

Zog m duket se t paska kap guraleci i llastiqeve t lares /pf/images/graemlins/laugh.gif , maje /pf/images/graemlins/laugh.gif deshta me than, ngushllime /pf/images/graemlins/laugh.gif


-------------------------

Alles verstehen heißt alles verzeihen.
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

neqofte se e ka pas me mu (e ka kopil /pf/images/graemlins/laugh.gif ), tregon se Lara nuk i ka shpetu semundjes kryesore te shqiptareve PARANOJES.

mesazhi im nuk i drejtohej askujt, shprehimisht kisha postuar nje vezhgim qe i perket kultures pergjithshme dhe qe kur rastesisht e mesova me beri te qesh; fjalen PANORAMA gabelet e perdorin kur shohin dike pa breke, lakuriq apo bythjasht.

ket kisha shkrujt. kjo as ofendon gabelet e as DUHET te fyeje te tjeret rrotull tyre.
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Se ka pas me ty jo, boll kryjte krytin /pf/images/graemlins/laugh.gif
masanej, Lara se din se n jeten e perditshme s ta man me fol ashtu se t qujne racist , e t vejne zhobe /pf/images/graemlins/laugh.gif , ktu vec nje vrojtim t kap n hava, perndryshe s te ndodh gja /pf/images/graemlins/laugh.gif


aiiiiiiiiiiii sa shume tjerrra /pf/images/graemlins/laugh.gif dmth per vedi :tipsy:


-----------------------

Interessante Selbstgespräche setzen einen klugen Partner voraus.
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Kam vene re se ketu ne forum njerezit i lejojne vetes shume. Nese dikush shkemben nje batute me te guximshme apo me dike ketu patjeter do te thote qe ai ia mirpret dhe qe me te ka me teper muhabet se dy rreshta forumi o trapa, boll e teprut duke shkrujt pislliqe sikur jeni tu fol me shoqet tuja. Na mbyten adoleshentet trupeshk. Jo cdo gje qe fluturon haet mer dhe jo cdo gje qe te shkon ndermend thuhet. Pffffffffffffff [/qb]
PIKE.
Lara :kiss:
 

fairy

Primus registratum
Re: vrojtime

Sa me pelqeka kur me ze lemza!! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top